×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

404,00 Kč (s DPH) 434,00 Kč -30,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

514,00 Kč (s DPH) 539,00 Kč -25,00 Kč
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

299,00 Kč (s DPH) 330,00 Kč -31,00 Kč

Kávové kapsle

620,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Za jedinečným charakterem směsi kapslí Lavaza BLUE Ricco určených pro espresso stojí 40 % podíl vynikající brazilské a středoamerické Arabiky, která se mísí s neméně kvalitní asijskou Robustou. Výsledkem je výjimečně...
597,00 Kč (s DPH) 620,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
Směs excelentní Arabicy z Brazílie a Střední Ameriky (40 %) a jihoasijské Robusty (60 %) tvoří vynikající krémovou kávu s hladkou a plnou chutí a dochutí. Vychutnejte si vyváženou chuť neodolatelné kapslové kávy...
Zobrazení 1-15 z 48 položek

Psal se rok 1976, když Eric Favre, zaměstnanec společnosti Nestlé, vynalezl a představil první Nespresso kávovar. Od té doby nabraly kapslové kávy obrovskou popularitu, kterou značce Nespresso zvýšila angažovanost herce George Clooneyho.

Snadná a rychlá příprava

V dnešní době kromě kávovarů Nespresso existuje spousta podobných systémů, ve kterých si můžete připravit kávu z kapslí. Přístroje většinou pořídíte za nízkou cenu a káva v kapslích bývá relativně kvalitní. Navíc se kávovary velmi jednoduše obsluhují, hodí se tak do míst, kde chcete rychle a snadno připravit espresso.

Káva je draží a kapsle nejsou ekologické

Nicméně kapslovým systémům bývá vyčítáno, že nejsou ekologické. Kapsli totiž tvoří směs plastu a kovu. To například řeší společnost Nespresso, které použité kapsle můžete vrátit na příslušné pobočce a ona je dále zrecykluje. Náklady na kávu z kapslí navíc bývají výrazně vyšší než při přípravě ze zrnkové kávy. Kapsle pro různé systémy navíc nejsou vzájemně kompatibilní. Nespresso tak například nemůžete použít v Lavazza BLUE a naopak.

Většina systémů pro výrobu kávy z kapslí je chráněna patentem. Zákazník je proto závislý na originálních kapslích výrobce. U systémů, kde došlo k propadnutí patentu, jsou dostupné i kapsle od tradičních výrobců kávy, například kapsle Pellini pro systém Nespresso od Nestlé.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty