×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

394,00 Kč (s DPH) 424,00 Kč -30,00 Kč
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

292,00 Kč (s DPH) 323,00 Kč -31,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Vietnamská káva

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Vietnamská káva patří k nejlahodnějším kofeinovým nápojům na světě. Už dávno se nejedná o exotické potěšení, naopak, díky společnosti Trung Nguyen si lahodnou kávu můžete vychutnat i doma.

Z Vietnamu do světa

Trung Nguyen je uskupení společností, které odstartovaly svůj byznys v roce 1996. O dva roky později otevřely první kavárnu ve městě Ho Či Min a začaly se soustředit na světový trh. Dnes je Trung Nguyen vůbec největším vývozcem vietnamské kávy, kterou dodává do více než 60 zemí světa. Zároveň vyváží nejdražší kávu světa, cibetkovou kávu, zpracovávanou z trusu kunovité šelmy cibetky palmové.

Příprava kávy ve phin filtru

Vietnamská káva se připravuje s pomocí takzvaného phin filtru. Ten je ideální pro každého, kdo nemá doma příliš místa anebo mu stačí na jeden zátah připravit pouze jeden šálek kávy. Pokud chcete sledovat proces přípravy, použijte průhlednou skleničku.

Příprava kávy ve phin filtru probíhá tak, že filtr umístíte na skleničku, zalijete malým množstvím vody, aby se káva navlhčila, a po dvaceti vteřinách přidáte zbytek horké vody až po okraj. Káva se louhuje asi 5 minut. Pokud si ji chcete vychutnat s kondenzovaným mlékem, jako je tomu zvykem ve Vietnamu, přidejte ho do šálku ještě před přípravou kávy.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty