×

Lavazza Qualitá ORO zrnková káva

Neobyčejně sladká 100% Arabika oslní všechny opravdové znalce kávy. Pravé italské espresso láká na intenzivní aromatickou směs, která je tvořena těmi nejkvalitnějšími zrny ze Střední Ameriky a Brazílie.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
372,00 Kč
332,14 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g
  •  250g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
24 16,00 Kč 384,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Qualità ORO

Neobyčejně sladká 100% Arabica, oslní všechny opravdové znalce kávy. Intenzivní aromatická směs, tvořena těmi nejkvalitnějšími zrny ze Střední Ameriky a Brazílie, provoní každý den k dokonalosti.

Jedinečná chuť a vůně dostane každého

Tradice, odbornost a vášeň jsou hlavními charakteristikami, které k neobyčejné zrnkové kávě Lavazza Qualità ORO bezpodmínečně patří. Pravé italské espresso je srdcovou záležitostí milovníků kávy napříč celou Itálií i světem. Neodolatelná zlatá crema a vůně, jako žádná jiná, dostávají do kolen vybíravé kávomilce, kteří očekávají tu nejvyšší kvalitu s každým douškem kávy.

Pečlivě vybraná a promytá zrna jsou zárukou neopakovatelného zážitku. Ovocná a květinová příchuť, kterou přinášejí středoamerická zrna, se dokonale mísí se špetkou sladu a medu z brazilských zrn a vytváří unikátní sladkou, aromatickou a jednoduše neodolatelnou směs. 

 Kávová zrna Lavazza Oro

Kávová zrna Lavazza Oro

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
8000070020566
Doprava a platba
Recenze(4)
Celkové hodnocení
4.8
4 Recenze
Spokojenost
(4.8)
oro mi chutná. kupoval jsem ho o víc jak stovku dráž. děkuju
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty