×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

394,00 Kč (s DPH) 424,00 Kč -30,00 Kč
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

292,00 Kč (s DPH) 323,00 Kč -31,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Čaj

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Legenda praví, že první čaj se pil už v roce 2700 před naším letopočtem. Čínskému vladaři Šen-nungovi tehdy náhodou spadlo do kotle s vařící vodou pár lístků čaje, a on díky tomu objevil tajemství lahodného nápoje. Od té doby urazil oblíbený čaj obrovskou cestu a dnes si bez něj spousta z nás nedovede představit život.

Z Frankfurtu do celého světa

Čaje se dělí dle několika hledisek, ať už je to podle způsobu zpracování, země a oblasti pěstování, způsobu sběru, doby sklizně a samozřejmě podle kvality. Právě kvalitou vynikají prvotřídní čaje značky Ronnefeldt. Ta už se na světové čajové scéně pohybuje téměř 200 let a za tu dobu si stihla získat srdce milovníků vynikajícího nápoje. Rodinnou společnost Ronnefeldt založil v roce 1823 Johann Tobiash Ronnefeldt a za sídlo si vybral Frankfurt, významné obchodní centrum, odkud se výjimečné čaje šířily do celého světa.

Důraz na prvotřídní kvalitu

Dnes stojí v čele firmy Frank Holzapfel a společně se svým synem Janem‑Berendem klade důraz na tradiční firemní hodnoty, jimiž je poctivost, preciznost a prvotřídní kvalita. Ronnefeldt připravuje čaj pouze ortodoxní metodou, která vyžaduje zručnost, zkušenost, intuici a jen nízké využití mechanických strojů. Díky tomu nabízí Ronnefeldt pouze čaje té nejvyšší kvality.

Ronnefeldt dohlíží na kvalitu od prvního kroku výroby a vybírá pouze takové čajové plantáže, které jsou vhodné pro přípravu vynikajícího čaje. Kontrolovaný proces produkce přináší konzumentům jemné aroma a nezaměnitelnou chuť, kterou si snadno zamilují.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty