×
Segafredo Intermezzo zrnková káva

Segafredo Intermezzo zrnková káva

186,00 Kč (s DPH) 190,00 Kč -4,00 Kč
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

359,00 Kč (s DPH) 399,00 Kč -40,00 Kč
Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

479,00 Kč (s DPH) 490,00 Kč -11,00 Kč

Lavazza BLUE kapsle

580,00 Kč (s DPH) 620,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
Nejkvalitnější brazilská a indická zrna se setkávají v této směsi 100% Arabicy a lákají na neopakovatelnou jemnou chuť a výrazné aroma, které si zamilujete. Vychutnejte si kávu jako z nejlepší kavárny s kapslemi...
580,00 Kč (s DPH) 620,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
Za jedinečným charakterem směsi kapslí Lavaza BLUE Ricco stojí 40% podíl vynikající brazilské a středoamerické Arabicy, která se mísí s neméně kvalitní asijskou Robustou. Výjimečně bohaté a husté espresso láká na...
580,00 Kč (s DPH) 620,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
Sametový a delikátní. Takový je prožitek z každého doušku vynikající směsi kapslí Lavazza Blue Delicato. 100% Arabica vás okouzlí jemnou chutí a sladkým a výrazným aroma, za kterým stojí vybraná zrna nejkvalitnějších...
Zobrazení 1-7 z 7 položek

Společnost Lavazza představila kapslový systém Lavazza BLUE v roce 2003. Pod názvem BLUE se skrývá „Best Lavazza Ultimate Espresso“.

Snadná příprava dokonalého espressa

Lavazza BLUE je exkluzivní systém navržený pro trh s kávou. Sestává ze série espresso přístrojů a unikátního souboru kapslí, jejichž výroba plyne z dlouholeté vášně společnosti Lavazza pro vynikající espresso.

Inovativní metoda extrakce a uzavřené jednošálkové kapsle garantují dokonalý požitek z pravého italského espressa kdekoliv a kdykoliv. Kapsle Lavazza BLUE vám umožní vychutnat si krémovou a aromatickou směs, kterou si navíc připravíte jednoduše a rychle. Právě díky snadné přípravě je kapslový systém Lavazza BLUE ideální do kanceláří, obchodů, společností, malých či větších komunitních prostorů a veřejných oblastí. Využijete ho všude, kde toužíte po výjimečně dobré kávě a nemáte čas nebo prostředky na zdlouhavou přípravu.

Důraz na všechny fáze přípravy

Společnost Lavazza si dává záležet na produkci vynikající kávy a klade důraz na dokonalou přípravu a proces pražení. Italskou pražírnu založil v roce 1895 Luigi Lavazza. Původně malý obchod dokázal proslavit natolik, že dnes patří Lavazza mezi nejoblíbenější kávové směsi na celém světě.

Kapslový systém umožní všem milovníkům lahodné kávy vychutnat si ji tak, jak ji mají nejraději. Všechny kapsle pro systém Lavaza BLUE obsahují 7 g kávy, pouze Crema Dolce má 9 g.

Přečíst článek

Hlavní nabídka

Informace