×

Lavazza BLUE kapsle

721,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Za jedinečným charakterem směsi kapslí Lavaza BLUE Ricco určených pro espresso stojí 40 % podíl vynikající brazilské a středoamerické Arabiky, která se mísí s neméně kvalitní asijskou Robustou. Výsledkem je výjimečně...
712,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Směs excelentní Arabicy z Brazílie a Střední Ameriky (40 %) a jihoasijské Robusty (60 %) tvoří vynikající krémovou kávu s hladkou a plnou chutí a dochutí. Vychutnejte si vyváženou chuť neodolatelné kapslové kávy...
718,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Nejkvalitnější brazilská a indická zrna určená pro přípravu espressa se setkávají v této směsi 100% Arabiky a lákají na neopakovatelnou jemnou chuť a výrazné aroma, které si zamilujete. Vychutnejte si šálek kávy jako...
Zobrazení 1-7 z 7 položek

Společnost Lavazza představila kapslový systém Lavazza BLUE v roce 2003. Pod názvem BLUE se skrývá „Best Lavazza Ultimate Espresso“.

Snadná příprava dokonalého espressa

Lavazza BLUE je exkluzivní systém navržený pro trh s kávou. Sestává ze série espresso přístrojů a unikátního souboru kapslí, jejichž výroba plyne z dlouholeté vášně společnosti Lavazza pro vynikající espresso.

Inovativní metoda extrakce a uzavřené jednošálkové kapsle garantují dokonalý požitek z pravého italského espressa kdekoliv a kdykoliv. Kapsle Lavazza BLUE vám umožní vychutnat si krémovou a aromatickou směs, kterou si navíc připravíte jednoduše a rychle. Právě díky snadné přípravě je kapslový systém Lavazza BLUE ideální do kanceláří, obchodů, společností, malých či větších komunitních prostorů a veřejných oblastí. Využijete ho všude, kde toužíte po výjimečně dobré kávě a nemáte čas nebo prostředky na zdlouhavou přípravu.

Důraz na všechny fáze přípravy

Společnost Lavazza si dává záležet na produkci vynikající kávy a klade důraz na dokonalou přípravu a proces pražení. Italskou pražírnu založil v roce 1895 Luigi Lavazza. Původně malý obchod dokázal proslavit natolik, že dnes patří Lavazza mezi nejoblíbenější kávové směsi na celém světě.

Kapslový systém umožní všem milovníkům lahodné kávy vychutnat si ji tak, jak ji mají nejraději. Všechny kapsle pro systém Lavaza BLUE obsahují 7 g kávy, pouze Crema Dolce má 9 g.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty