×

Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

Zrnková káva Hausbrandt Trieste obsahuje 70 % vybrané Arabiky a 30 % Robusty. Silné tělo a čokoládové aroma učarují všem milovníkům 11 kávy. Kávu si nejlépe vychutnáte v ranních hodinách a dobije vás energií do celého dne.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
583,00 Kč
520,54 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 15,00 Kč 90,00 Kč
12 20,00 Kč 240,00 Kč
24 25,00 Kč 600,00 Kč
48 30,00 Kč 1 440,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Trieste

Lahodná zrnková káva Hausbrandt Trieste získala své jméno po městě Trieste (Terst), odkud pochází. Směs vybraných Arabik (70 %) a Robust (30 %) z ní dělají jednu z nejlepších italských káv. 

Vyhledávaná italská směs

Hausbrand Trieste se vyznačuje silným tělem a čokoládovým aroma. Vychutnáte si ji jako pravé italské tmavé espresso s velmi silnou chutí a sladkou krémovou čokoládovou dochutí. Trieste je ideálním společníkem do brzkých ranních hodin a dokáže vás nakopnout do nového dne.

Přeneste se do typických italských uliček a užijte si chuť silné kávy tak, jak to dělají Italové. Zrnková káva Trieste právem patří mezi nejoblíbenější směsi pražírny Hausbrandt.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty