×
Passalacqua

Passalacqua

Malá rodinná pražírna začala psát svůj úspěšný příběh v roce 1948. Tehdy pracovala s pražícím přístrojem, který dokázal pojmout pouze 5 kilogramů kávy. Ze skromného byznysu se ale brzo dostala mezi respektované hráče ve světě kávy a dnes zpracovává 3640 kilogramů kávy za hodinu v nové pražírně kousek od historické Neapole.

Precizní postup a neapolská tradice

Společnost Passalacqua se rozšířila do celého světa, pořád o sobě ale mluví jako o „malých umělcích“. O kávový průmysl se stará už třetí generace rodinné firmy, která pečuje o to, aby se k vám dostala jen ta nejlepší zrna z vybraných kávových regionů světa. V každém šálku kávy Passalacqua získáváte prvotřídní kvalitu a tradici výborné neapolské kávy.

Jedna z nejlepších italských káv

Rodinná tradice a důraz na precizní postup dokázaly dostat značku Passalacqua na výsluní. Dnes patří mezi vůbec nejlepší italské kávy a denně si ji vychutnávají kávoholici po celém světě.

Přeneste se do charismatické Neapole a vychutnejte si kus rušné a romantické Itálie v každém doušku vynikajících směsí Passalacqua. Nejen, že s nimi krásně nastartujete každé lenivé ráno, ale zároveň vás povzbudí při odpolední apatii.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Passalacqua

Logo Passalaqua 
Izzo - italská káva u Vesus
Zobrazení 1-12 z 12 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty