×

PELLINI ABSOLUTE pro Nespresso 10ks

Připravte si neobyčejnou italskou směs v kávovaru Nespresso. Káva Nespresso Pellini Absolute láká na výjimečnou chuť a vůni lískových oříšků a tmavé čokolády, která dostane do kolen i nejnáročnější znalce kávy. Balení obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy.

99,00 Kč
86,09 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Pellini Absolute

Lískooříšková chuť s podtóny tmavé čokolády, silné a ušlechtilé aroma a jen ta nejkvalitnější zrna dělají z pití kávy Nespresso Pellini Absolute jedinečný prožitek, na který hned tak nezapomenete. Jemné pražení zaručuje plné rozvinutí celého chuťového spektra, od jemně nasládlé chuti až po lehce kyselkavou dochuť. Výjimečnou směs 100% Arabik Nespresso Pellini Absolute si zamilujete v kteroukoli denní dobu.

Káva ze světa luxusu

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Zamilujte se do prvotřídní směsi vyhlášené italské pražírny Pellini a užijte si kvalitní kávu bez kompromisů.

Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy. Kapsle Pellini jsou vyhlášené nejen svou výjimečnou chutí, ale také tím, že jsou na rozdíl od ostatních dostupných kapslových káv bez přidaných přísad. Můžete si tak vychutnat neodolatelnou čistou kávu a užít si jedinečný prožitek z každého doušku.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace