×
La Brasiliana

La Brasiliana

Psal se rok 1948, když se Carlo Govoni rozhodl v historickém centru italské Ferrary otevřít kavárnu. Kávový nadšenec konečně mohl využít stroj na pražení, který kdysi získal od majitele malé večerky, a jenž čekal na svou příležitost po celou dobu války. Tak vznikla slavná káva La Brasiliana.

Tradiční rodinný byznys

Carlo Govoni dokázal ze své vášně pro kávu vybudovat úspěšný byznys, který se dostal daleko za hranice rodné Itálie. Do společnosti La Brasiliana se postupně přidaly i Govoniho děti a posléze i vnoučata. Právě Govoniho děti vytvořily první kávové směsi určené pro bary. Společnost najala poslíčka, který jezdil na kole přes celé město a doručoval výjimečnou kávu.

Důraz na kvalitu v každém kroku

Rodinná firma se soustředí na to, aby svým zákazníkům přinášela vždy jen tu nejvyšší kvalitu. Pečlivě proto vybírá zrna z vyhlášených kávových regionů světa a dbá na dokonalý a poctivý postup pražení. Rodinní příslušníci neustále dohlíží na to, aby profesionální pražiči odváděli dokonalou práci. V každém balení kávy La Brasiliana vás tak čeká výjimečná a prvotřídní směs.
Pro více informací navštívte oficiální web výrobce La Brasiliana.

Logo La Brasiliana 
La Brasiliana kavarny
Zobrazení 1-4 z 4 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty