×

Doprava a platba

Způsoby platby

Platba při převzetí (dobírkou)

ZDARMA

Platba při převzetí zboží je nejrychlejší a nejjednodušší způsob platby. Platit můžete hotově v českých korunách.

Platba platební kartou předem

ZDARMA

Nejpohodlnějším způsobem platby je platba kartou. Po odeslání objednávky jednoduše zaplatíte online platební kartou. Platby přijímáme bezpečně prostřednictvím ThePay.

Platba bankovním převodem předem

ZDARMA

Po odeslání objednávky Vám ihned zobrazíme a také zašleme na email informace k provedení platby na náš účet ve FIO bance. Jakmile bude platba přijata, objednávku odešleme.

Způsoby doručení

PPL Parcelshop: 1-3 pracovní dny

Osobní odběr přes výdejní místa PPL Parcelshop. Vyberte pobočku, na které si přejete zboží vyzvednout. Jakmile bude připraveno, obdržíte e-mailem a případně SMS zprávou (pokud je k dispozici mobilní tel. číslo), že je zboží připraveno k vyzvednutí. Přehled poboček PPL Parcelshop >

Pro objednávky do 3 000 Kč     79 Kč
Pro objednávky nad 3 000 Kč   ZDARMA

Kurýr: 1-2 pracovní dny

Zboží je doručováno obvykle následující pracovní den po dni, kdy Vám odešleme informaci o vyexpedování zboží. Přepravní společnost Vám zašle e-mailem a případně SMS zprávou (pokud je k dispozici mobilní tel. číslo) informaci o tom, kdy bude zboží doručováno na Vaši adresu.

Pro objednávky do 3 000 Kč     124 Kč
Pro objednávky nad 3 000 Kč   ZDARMA

Zásilkovna: 2-4 pracovní dny

Osobní odběr přes výdejní místa Zásilkovny. Vyberte pobočku, na které si přejete zboží vyzvednout. Jakmile bude připraveno, obdržíte e-mailem a případně SMS zprávou (pokud je k dispozici mobilní tel. číslo), že je zboží připraveno k vyzvednutí. Přehled poboček Zásilkovny >

0 – 5kg     99 Kč s DPH

Pouze pro zásilky do 5 kg včetně obalů.

Hlavní nabídka

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty