×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

394,00 Kč (s DPH) 424,00 Kč -30,00 Kč
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

292,00 Kč (s DPH) 323,00 Kč -31,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Kapsle Illy Iperespresso

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Chcete si připravit dokonalé espresso z kapsle? Vyzkoušejte IperEspresso. Jedná se o jeden z nejlepších kapslových systémů, který vynalezla a patentovala známá italská pražírna Illy. V případě Illy si můžete být jisti, že se k vám dostává to pravé italské espresso, které si můžete připravit jednoduše, díky systému kapslí.

Rychlá a snadná příprava

V této kategorii najdete lahodné směsi IperEspresso Medium Roast, Dark Roast, bezkofeinovou variantu Decaffeinato a IperEspresso Lungo. Jak kapslový systém IperEspresso funguje?

Stačí jediný stisk tlačítka a za 30 vteřin získáte výjimečné potěšení v šálku kávy – sametové, aromatické, bohaté a vyvážené espresso, které doplňuje hedvábná a dlouhotrvající crema. Výsledek, jenž očekáváte ve vyhlášených světových kavárnách, si s kapslovým systémem IperEspresso můžete přenést domů. Navíc kávu v kapslovém systému IperEspresso zvládne připravit každý, i v případě, že kávu připravuje vůbec poprvé.

IperEspresso se zaměřuje na každý detail přípravy kávy, zejména na správnou teplotu, tlak a dobu extrakce. Kouzlo se skrývá v revolučním dvoufázovém extračním procesu, který je chráněn pěti globálními patenty. Funguje na principu vyluhování a emulze, díky čemuž výsledná Illy směs dosahuje intenzivní sametové chuti a neodolatelné dlouhotrvající krémovosti.

Dokonalá chuť a aroma

Kapsle IperEspresso jsou vyráběny exkluzivně pražírnou Illy. Obsah tvoří zrna 100 % Arabicy, která Illy odebírá přímo od spolupracujících farmářů. Společnost klade důraz na férové pracovní podmínky, které pečlivě kontroluje.

perespresso kapsle vyžadují speciální espresso přístroje. Illy nabízí kávovary jak do domácnosti, tak profesionální FrancisFrancis! x2.1 IperEspresso kávovary pro hotely a restaurace.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty