×
Caffè Vergnano

Caffè Vergnano

Caffè Vergnano v sobě skrývá to nejlepší z historické a romantické Itálie. Rodinnou pražírnu vede už čtvrtá generace, která se stará o to, aby se ke konzumentům dostávala káva té nejvyšší kvality a vynikající chuti.

Z lékárny až na kávovou plantáž

Motto italské pražírny zní kreativita, inovace a kvalita. Všechny tyto charakteristiky dodržuje už od roku 1882. Vše začalo, když si dědeček společnosti, Domenico Vergnano, založil malou lékárnu v horském městečku Chieri. Během pár let si majitelé osvojili také všechna tajemství spojená s výrobou a prodejem kávy. Největší zlom ale nastal v 30. letech 20. století, kdy rodina Vergnano zakoupila kávovou plantáž v Keni.

Spojení tradičního světa s moderním

Rodinná společnost klade důraz na to, aby káva byla dokonalá už od prvního kroku a pečlivě proto vybírá zrna prvotřídní kvality. Caffè Vergnano do dnešního dne postupuje podle tradičních metod pražení, které kávě zaručí unikátní chuť i vůni.

Ačkoliv se pražírna Vergnano nevzdává tradic, stále hledí dopředu a využívá nejmodernější technologie, díky kterým je káva výjimečně lahodná a aromatická. Káva Vergnano vzniká na ploše o 13 500 metrech čtverečních a patří mezi vůbec nejúspěšnější italské společnosti v oblasti maloobchodní sféry. Kromě vynikající kávy vyváží do světa i koncept kaváren Caffè Vergnano 1882, které dnes najdete v 19 zemích po celém světě. Samotnou kávu Vergnano si vychutnávají její milovníci ve více než 80 zemích světa.

Navštívte web výrobce Vergano pro více informací.

Logo VErgano 
Vergano - italská káva 1882
Zobrazení 1-3 z 3 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty