×

Segafredo Intermezzo zrnková káva

Silná, kořeněná směs 60 % Arabiky a 40 % Robusty pro každou příležitost. Jedná se o jednu z nejstarších a bezkonkurenčně nejprodávanějších směsí výrobce, která si díky vyváženému spojení chutí stále získává srdce konzumentů po celém světě.

Skvělý poměr ceny a výkonu.

Karton obsahuje 8 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
241,00 Kč
215,18 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 7,00 Kč 56,00 Kč
16 12,00 Kč 192,00 Kč
24 14,00 Kč 336,00 Kč
48 15,00 Kč 720,00 Kč
72 16,00 Kč 1 152,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Segafredo Intermezzo

Tradiční postup a tajná receptura dělají ze zrnkové kávy Segafredo Intermezzo bezkonkurenčně nejprodávanější směs výrobce. Silná kořeněná směs oslovuje „kávoholiky“ po celém světě prvotřídními vlastnostmi a silným tělem z kvalitních druhů káv Arabica (60 %) a Robusta (40 %). Kvalitní a výjimečný produkt za nízkou cenu dělá z kávy Intermezzo ideální nápoj do domácností a kanceláří.

Káva Intermezzo stála u zrodu kávové kultury

Jedná se o jednu z vůbec nejstarších kávových směsí, Segafredo Intermezzo se vyrábí už od roku 1984, kdy se prodávala pod názvem Tradizionale Rossa. Zrnková káva Segafredo Intermezzo si připsala zásadní vliv na utváření kávové kultury ve světě. Intermezzo se pyšní svou precizní přípravou a kvalitou, díky které je skvělým společníkem pro každou příležitost a kteroukoli denní dobu.

 Kávová zrna Segafredo Intermezzo 1kg

Kávová zrna Segafredo Intermezzo

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
8003410311171
Doprava a platba
Recenze(3)
Celkové hodnocení
4.3
3 Recenze
Spokojenost
(4.3)
dobrý poměr cena, chuť, kvalita
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty