×

PELLINI Armonioso pro Nespresso 10ks

Vychutnejte si neobyčejnou italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Za charakterem výjimečné směsi Pellini ARMONIOSO stojí vybraná zrna Arabicy z Latinské Ameriky a Asie. Sametově jemné tělo a vůně čerstvého pečiva učarují každému milovníkovi kávy. Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli najdete 5 g kávy.

99,00 Kč
86,09 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Pellini ARMONIOSO pro Nespresso

Vybraná zrna latinskoamerické a asijské Arabicy stojí za jedinečnou chutí směsi Pellini ARMONIOSO. Vyhlášená italská pražírna přináší do kávového světa vynikající sametově jemnou kávu, ve které se umně skrývají silné tóny nahořklého kakaa a čerstvého křupavého pečiva. Intenzivní směs s dlouhotrvající dochutí si vychutnáte v jakoukoli denní dobu. Nezaměnitelná chuť a aroma dělají z pití kávy jedinečný zážitek.

Káva ze světa luxusu

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Zamilujte se do prvotřídní směsi vyhlášené italské pražírny Pellini a užijte si kvalitní kávu bez kompromisů.

Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy. Kapsle Pellini jsou vyhlášené nejen svou výjimečnou chutí, ale také tím, že jsou na rozdíl od ostatních dostupných kapslových káv bez přidaných přísad. Můžete si tak vychutnat neodolatelnou čistou kávu a užít si jedinečný prožitek z každého doušku.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace