×

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Podlehněte chuti medu a sušeného ovoce, která se skrývá v unikátní směsi Lavazza Super Crema. Pikantní brazilská a jihoamerická Arabica (60 %) se mísí s vysoce kvalitní indonéskou Robustou (40 %) a vytváří jedinečnou směs, které jen tak neodoláte.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 424,00 Kč
394,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
351,79 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 39,00 Kč 234,00 Kč
12 44,00 Kč 528,00 Kč
18 47,00 Kč 846,00 Kč
24 53,00 Kč 1 272,00 Kč
48 54,00 Kč 2 592,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Super Crema

Máte rádi med a sušené ovoce? Tak si určitě zamilujete výjimečnou směs zrnkové kávy Lavazza Super Crema. Pikantní brazilská a jihoamerická Arabica (60 %) se mísí s vysoce kvalitní indonéskou Robustou (40 %) a vytváří jedinečnou směs, které jen tak neodoláte.

Perfektní společník pro relaxaci

Zrnková káva Lavazza Super Crema je něčím mezi druhy Lavazza Crema e Aroma a Lavazza Top. Skvěle se hodí pro chvíle odpočinku, ať už po práci anebo během přestávky na načerpání nové energie. Mírná, hladká a harmonická chuť s náznaky exotického koření vás příjemně naladí a uklidní.

Přeneste se do tajemných dálek a vychutnejte si neodolatelnou směs z těch nejlepších kávových regionů světa. Pražení vzduchem v turínské pražírně zajišťuje stejnoměrně propražená zrna bez jakéhokoliv poškození.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Silná i jemná, dobrá.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty