×
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

287,00 Kč (s DPH) 292,00 Kč -5,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Kávové PODy

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Kávové pody si oblíbili milovníci kávy po celém světě pro rychlou a jednoduchou přípravu kávy. Jedná se o předpřipravenou kávu ve vlastním filtru, na rozdíl od kapslí, které bývají balené v plastovém či hliníkovém obalu.

Jednoduchá a rychlá příprava kvalitní kávy

Existuje několik druhů kávových podů, nejčastěji se však setkáte s takzvanými E.S.E. (Easy Serving Espresso) pody s průměrem 44 mm, případně s jiným průměrem. Tyto pody mají výhodu, že narozdíl od ostatních nejsou vázany na jednoho výrobce, ale představují jakýsi univerzální standard. Můžete je proto vložit do většiny kávových espresso strojů.

Z Itálie do celého světa

S formátem E.S.E. přišla v roce 1970 italská pražírna Illy, která tehdy podle kávových expertů předběhla dobu. Dnes se setkáte s předpřipravenými jednošálkovými směsmi běžně, E.S.E. ale stále patří mezi nejoblíbenější varianty, po které sahají milovníci kávy po celém světě.

Každý E.S.E. kávový pod obsahuje přesnou dávku směsi, uzavřenou v ekologickém filtračním papíru, jenž slouží k dokonalému udržení chuti i aroma. Kávový pod jednoduše vložíte do espresso přístroje a během 30 sekund získáte lahodnou kávu. Jeden kávový pod obsahuje zhruba 7g kávy.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty