Kimbo

Kimbo

Bratři Rubinové v mládí pomáhali svému otci ve vedení rodinné kavárny. Láska ke kávě jim zůstala a v roce 1950 založili dnes velice významnou společnost Café de Brasil. Právě ta produkuje od roku 1963 vynikající kávu Kimbo, stvořenou pro znalce kávy.

Nejlepší mezi nejlepšími

Vyniknout v proslulé Neapoli svou kávou je opravdový kumšt. Ve městě, kde se téměř každý věnuje umění přípravy kávy, se na výsluní dostane jen ta nejlepší. Prvotřídním směsím Kimbo se to podařilo. Z malé kavárny se oblíbená káva šířila do domácností a brzo si bez ní neapolští kávoví fajnšmekři nedokázali představit svůj den.

Revoluční technika balení vakuovým systémem plechovek Kimbo dostala výjimečnou kávu z historické Neapole do celé Itálie a postupem času i do světa. Název kávy Kimbo má připomínat exotické země, kde se pěstují kvalitní kávová zrna.

Jen ta nejkvalitnější zrna

Dnes je společnost Café de Brasil velmi silnou finanční skupinou, která expanduje zejména tak, že skupuje menší pražírny a přebírá jejich zákazníky. I přes tuto rozpínavou taktiku si zachovává vždy původní kvalitu pražené kávy, kterou si zamilovali její znalci po celém světě. Na preciznost a kvalitu dohlížejí profesionální týmy nákupčích, kteří vybírají jen ta nejlepší zrna přímo od pěstitelů. Pražírna Kimbo se právem řadí mezi nejlepší výrobce kávy. Pyšní se navíc dalším úspěchem. Prestižní výrobce kávovarů De’Longhi si totiž zvolil Kimbo jako hlavního partnera při prezentaci svých přístrojů po celém světě.

V každém doušku zrnkové kávy Kimbo si užijete neodolatelnou chuť pravého neapolského espressa, které vás přenese do úzkých uliček historického města, jimiž se závratnou rychlostí prohánějí Italové na svých skútrech, aby si mohli vychutnat oblíbený šálek výborné kávy. Zamilujte si ji také, půjde to snadno.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Kimbo

Logo Segafredo 
La Bottega - italská káva z Modeny
Kimbo Extra Cream zrnková káva 1kg
Vyprodáno
369,00 Kč (s DPH)
Středně pražená směs Kimbo Extra Cream láká na perfektní vyváženost mezi sladkou a kyselou chutí. Třešničkou na dortu je dlouhotrvající bohatá pěna, která dělá z pití zrnkové kávy Kimbo Extra Cream jedinečný zážitek....
Kimbo Premium zrnková káva 1kg
Vyprodáno
388,00 Kč (s DPH)
Speciálně vybrané druhy káv a starobylé pražení po vzoru neapolských mistrů pražičů stojí za intenzivní vůní a výjimečnou chutí pravého italského espressa. Zrnková káva Kimbo Premium poskytuje potěšení z každého...
Kimbo Premium zrnková káva 1kg
Vyprodáno
369,00 Kč (s DPH)
Zrnková káva Kimbo Classico se pyšní sladkou chutí a bohatým květinovým aroma. Tato 100% Arabica v sobě mísí vybraná zrna z plantáží Střední a Jižní Ameriky a skvěle si ji vychutnáte jako espresso nebo krémové...
Zobrazení 1-8 z 8 položek

Hlavní nabídka

Informace