×
Kimbo

Kimbo

Bratři Rubinové v mládí pomáhali svému otci ve vedení rodinné kavárny. Láska ke kávě jim zůstala a v roce 1950 založili dnes velice významnou společnost Café de Brasil. Právě ta produkuje od roku 1963 vynikající kávu Kimbo, stvořenou pro znalce kávy.

Nejlepší mezi nejlepšími

Vyniknout v proslulé Neapoli svou kávou je opravdový kumšt. Ve městě, kde se téměř každý věnuje umění přípravy kávy, se na výsluní dostane jen ta nejlepší. Prvotřídním směsím Kimbo se to podařilo. Z malé kavárny se oblíbená káva šířila do domácností a brzo si bez ní neapolští kávoví fajnšmekři nedokázali představit svůj den.

Revoluční technika balení vakuovým systémem plechovek Kimbo dostala výjimečnou kávu z historické Neapole do celé Itálie a postupem času i do světa. Název kávy Kimbo má připomínat exotické země, kde se pěstují kvalitní kávová zrna.

Jen ta nejkvalitnější zrna

Dnes je společnost Café de Brasil velmi silnou finanční skupinou, která expanduje zejména tak, že skupuje menší pražírny a přebírá jejich zákazníky. I přes tuto rozpínavou taktiku si zachovává vždy původní kvalitu pražené kávy, kterou si zamilovali její znalci po celém světě. Na preciznost a kvalitu dohlížejí profesionální týmy nákupčích, kteří vybírají jen ta nejlepší zrna přímo od pěstitelů. Pražírna Kimbo se právem řadí mezi nejlepší výrobce kávy. Pyšní se navíc dalším úspěchem. Prestižní výrobce kávovarů De’Longhi si totiž zvolil Kimbo jako hlavního partnera při prezentaci svých přístrojů po celém světě.

V každém doušku zrnkové kávy Kimbo si užijete neodolatelnou chuť pravého neapolského espressa, které vás přenese do úzkých uliček historického města, jimiž se závratnou rychlostí prohánějí Italové na svých skútrech, aby si mohli vychutnat oblíbený šálek výborné kávy. Zamilujete si ji také, půjde to snadno.
Více informací naleznete na oficiálních stránkách výrobce Kimbo

Logo Segafredo 
La Bottega - italská káva z Modeny
337,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Speciálně vybrané druhy zrn v kombinaci s tradiční neapolskou technikou pražení stojí za intenzivní chutí a výjimečnou vůní po skořici a koření. Vynikající směs brazilské Arabiky a indické Robusty láká na bohaté aroma...
314,00 Kč (s DPH) 344,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
Skvělá směs těch nejlepších vysokohorských odrůd s převahou Arabiky původem z Brazílie, Salvadoru, Indie a Jávy pro přípravu pravého neapolského espressa. Každá z odrůd se praží samostatně. Výsledkem práce expertů je...
Zobrazení 1-10 z 10 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty