×
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

287,00 Kč (s DPH) 292,00 Kč -5,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Papírové kelímky

199,00 Kč (s DPH)
Naservírujte kávu stylově v papírových kelímcích. Kelímky na kávu Pellini jsou vysoce kvalitní a jsou vyrobeny z papíru. Díky tomu nemění vůni nápoje. Kelímky na sobě mají motivy výrobce Pellini a dodáváme je včetně...
209,00 Kč (s DPH)
(1)
Kelímky na kávu vám skvěle poslouží na servírování horkých nápojů na nejrůznějších akcích. Kelímky na sobě mají text „coffee 4 you“ a jsou vyrobeny z papíru s polypropylenem, díky čemuž nemění aroma nápoje. Vybrat si...
Zobrazení 1-2 z 2 položek

Žijeme v rychlé době, a ta si žádá rychlá řešení. Když nemají zákazníci čas vysedávat v kavárnách, ale bez kávy se obejít nechtějí, vždycky si ji můžou vzít s sebou. V této kategorii najdete kelímky na kávu, které se kromě restauračních zařízení mohou využít například na různých akcích pro jednoduché servírování kávy a jiných horkých nápojů.

Vychutnejte si svou kávu kdekoliv

Trend moderní doby – kelímky na „coffee to go“, se k nám rozšířil v 90.  letech ze Západu, kde byla „káva na cestu“ fenoménem už několik let. K její popularitě přispěl zejména řetězec Starbucks, který je založený na kelímkovém prodeji. Však komu se nestalo, aby barista ve Starbucks nezkomolil jeho jméno, které zaměstnanci píšou na papírový kelímek s kávou. Výhoda kelímku je možnost ho snadno přenášet, a vychutnat si tak kávu za chůze anebo si ji vzít s sebou do práce.

Kvalitní kelímky, které nemění aroma kávy

Do sortimentu zařazujeme pouze vysoce kvalitní kelímky, které nijak neovlivňují vůni nápoje. Kelímky bývají obvykle vyrobeny z papíru s polypropylenem nebo z polystyrenu tzv. „thermo“. Papírové kelímky na kávu využijete všude tam, kde není možné servírovat kávu v klasických hrníčcích. Plánujete firemní akci, raut nebo večírek? Nechcete návštěvníky ochudit o dobrou kávu? Naservírujte ji v kvalitních kelímcích, které můžou vzít jednoduše s sebou a nemusí sedět na jednom místě. Vy navíc nemusíte řešit problém s hrníčky.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty