Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty

Papírové kelímky

Filtrovat podle
209,00 Kč (s DPH)
(1)
Kelímky na kávu vám skvěle poslouží na servírování horkých nápojů na nejrůznějších akcích. Kelímky na sobě mají text „coffee 4 you“ a jsou vyrobeny z papíru s polypropylenem, díky čemuž nemění aroma nápoje. Vybrat si...
Zobrazení 1-2 z 2 položek

Žijeme v rychlé době, a ta si žádá rychlá řešení. Když nemají zákazníci čas vysedávat v kavárnách, ale bez kávy se obejít nechtějí, vždycky si ji můžou vzít s sebou. V této kategorii najdete kelímky na kávu, které se kromě restauračních zařízení mohou využít například na různých akcích pro jednoduché servírování kávy a jiných horkých nápojů.

Vychutnejte si svou kávu kdekoliv

Trend moderní doby – kelímky na „coffee to go“, se k nám rozšířil v 90.  letech ze Západu, kde byla „káva na cestu“ fenoménem už několik let. K její popularitě přispěl zejména řetězec Starbucks, který je založený na kelímkovém prodeji. Však komu se nestalo, aby barista ve Starbucks nezkomolil jeho jméno, které zaměstnanci píšou na papírový kelímek s kávou. Výhoda kelímku je možnost ho snadno přenášet, a vychutnat si tak kávu za chůze anebo si ji vzít s sebou do práce.

Kvalitní kelímky, které nemění aroma kávy

Do sortimentu zařazujeme pouze vysoce kvalitní kelímky, které nijak neovlivňují vůni nápoje. Kelímky bývají obvykle vyrobeny z papíru s polypropylenem nebo z polystyrenu tzv. „thermo“. Papírové kelímky na kávu využijete všude tam, kde není možné servírovat kávu v klasických hrníčcích. Plánujete firemní akci, raut nebo večírek? Nechcete návštěvníky ochudit o dobrou kávu? Naservírujte ji v kvalitních kelímcích, které můžou vzít jednoduše s sebou a nemusí sedět na jednom místě. Vy navíc nemusíte řešit problém s hrníčky.

Hlavní nabídka

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty