×

Lavazza Crema e Aroma zrnková káva 1kg

Dlouhotrvající hedvábná crema, intenzivní chuť a neodolatelné aroma zrnkové kávy Lavazza Crema e Aroma dostanou do kolen i nejnáročnější znalce kávy. Prvotřídní směs přináší svět luxusní kávy blíže široké veřejnosti a právem patří mezi nejoblíbenější směsi výrobce. Jak sám název napovídá, směs se výborně hodí pro přípravu caffè crema. Chybu neuděláte ani s espressem a cappuccinem.

Vzhledem k ceně a faktu, že většinou chutná všem, se Lavazza Crema e Aroma řadí mezi nejoblíbenější kávy do kanceláří

Složení: 40 % Arabika, 60 % Robusta

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
357,00 Kč
318,75 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 13,00 Kč 156,00 Kč
24 15,00 Kč 360,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Crema e Aroma

Intenzivní a aromatická chuť zrnkové kávy Lavazza Crema e Aroma láká na dlouhotrvající hedvábnou cremu. Vynikající směs turínské pražírny tvoří kvalitní zrna Arabica společně se stejně kvalitními zrny Robusta v poměru 50 : 50

Lavazza přibližuje svět luxusní kávy široké veřejnosti

Zrnková káva Lavazza Crema e Aroma je synonymem kvalitní a dobré kávy. Dennodenně se prodává po celém světě ve velkých objemech a právem patří mezi nejoblíbenější směsi výrobce.

Výjimečná směs Crema e Aroma přináší prvotřídní espresso světové úrovně blíže široké veřejnosti. Neodolatelnou a exkluzivní kávu si tak díky společnosti Lavazza může vychutnat opravdu každý. Svěží a plná chuť bez náznaku přepražení si podmaní i nejnáročnější znalce kávy. Výborná struktura a vynikající crema už jsou jen příjemným, zato velmi důležitým bonusem. 

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
5
2 Recenze
Spokojenost
(5)
Voní jako čokoláda, má krémovou pěnu, piju každý den.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty