×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

394,00 Kč (s DPH) 424,00 Kč -30,00 Kč
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

292,00 Kč (s DPH) 323,00 Kč -31,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Horká čokoláda

Zobrazení 1-7 z 7 položek

Zbožňujete horkou čokoládu? Tento nápoj dávno nepatří jen mezi dětské fantazie. Naopak, na horké čokoládě si pochutnává stále více milovníků sladkého po celém světě. Užijte si svou chvilku relaxace s oblíbeným nápojem a zapomeňte na okolní svět, s horkou čokoládou Monbana to půjde snadno.

To nejlepší ze světa čokolády

Francouzská „čokoládovna“ Monbana šíří své jedinečné výrobky do světa už více než 80 let. V této kategorii najdete to nejlepší, co rodinná firma Monbana nabízí. Jestliže milujete čokoládu, směsi pro přípravu horkého čokoládového nápoje Monbana vás bezpochyby okouzlí.

Horká čokoláda Monbana se pyšní jemnou, ale přitom krásně výraznou chutí. Snadno vám zpříjemní každou volnou chvíli a z obyčejného posezení vyčaruje gurmánský zážitek. Připravte ji dětem nebo sobě a vychutnejte si ji tak, jak ji máte nejraději.

Lahodný nápoj pro volnou chvíli

Horkou čokoládu můžete připravit dvěma způsoby, a to buď ručně anebo spařením v profesionálním automatu. V případě ruční přípravy je dávkování 25 g na asi 250 ml nápoje a při přípravě párou je dávkování 25 g na 150 ml. Jestliže disponujete automatickým kávovarem s parní tryskou, raději horkou čokoládu připravte ručně, abyste docílili co nejlepšího výsledku, většina automatů totiž disponuje příliš malým tlakem páry. Ručně připravíte horkou čokoládu tak, že ji nejprve rozmícháte ve studeném mléce a za občasného míchání ji budete ohřívat do doby, než nápoj zhoustne. Pozor, nápoj nesmí projít varem.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty