×

PELLINI TOP Arabica 100% pro Nespresso 10ks

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Vrcholná směs vyhlášené pražírny Pellini učaruje každému kávovému fajnšmekrovi. Užijte si kvalitní italské espresso bez přísad a povyšte pití kávy na úplně jinou úroveň. V jednom balení kávy najdete 10 kapslí a v každé kapsli se skrývá 5 g kávy.

99,00 Kč
86,09 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Pellini TOP 100% Arabica pro Nespresso

Harmonická a lahodná chuť směsi Nespresso Pellini TOP 100% Arabica povyšuje pití kávy na úplně jinou úroveň. Vrcholná směs láká na hedvábnou cremu a čokoládové aroma, kterému neodoláte. Nespresso Pellini TOP 100% Arabica se právem drží na výsluní kávového světa. Nekvalitnější zrna z vyhlášených kávových regionů se pojí ve směsi, která z obyčejného rána vykouzlí jedinečný zážitek.

Káva ze světa luxusu

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Zamilujte se do prvotřídní směsi vyhlášené italské pražírny Pellini a užijte si kvalitní kávu bez kompromisů.

Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy. Kapsle Pellini jsou vyhlášené nejen svou výjimečnou chutí, ale také tím, že jsou na rozdíl od ostatních dostupných kapslových káv bez přidaných přísad. Můžete si tak vychutnat neodolatelnou čistou kávu a užít si jedinečný prožitek z každého doušku.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace