×
Pellini Caffè

Pellini Caffè

Pellini je vynikající italská směs opředená rodinnou tradicí a láskou ke kvalitní kávě. Příběh pražírny Pellini S.p.A. se začal psát v roce 1922 ve městě lásky Veroně. Silná vůle, odhodlanost a píle stály u každého rozhodnutí, které z malé rodinné pražírny udělaly jednoho z nejlepších výrobců italského espressa.

Rodinná tradice stojí za vynikající italskou kávou

Vášeň ke kávě je v Pellini předávána už po čtyři generace. Jedinečné dědictví a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek. Nezaměnitelnou chuť a skvělé aroma pravého italského espressa ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Vybraná zrna z nejlepších kávových regionů světa se míchají podle starobylé tradiční receptury a vytváří výjimečnou chuť, typickou pro vynikající italskou kávu Pellini. Pomalé pražení dodává zrnům neodolatelnou sametově hnědou barvu a stojí za jedinečnou harmonickou chutí a vyváženým aroma.

Italské espresso pro náročné

Káva Pellini je jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. Pellini Caffé S.p.A. se zapsala v srdcích milovníků kávy jako značka nejvyšší kvality, která přináší dokonalost v přípravě kávy a jedinečný prožitek z jejího pití.
Další informace dohledáte na webu Pellini.

Logo Pellini 
La Bottega - italská káva z Modeny
299,00 Kč (s DPH)
Kup víc, zaplať míň
Horká a hustá krémová čokoláda od značky Pellini. Instantní směs pro přípravu silného čokoládového nápoje, který Vás potěší plnou čokoládovou chutí. Možnost přípravy nápoje je rozmícháním do vody nebo lépe do mléka....
Zobrazení 1-15 z 26 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty