×
Pellini Caffè

Pellini Caffè

Pellini je vynikající italská směs opředená rodinnou tradicí a láskou ke kvalitní kávě. Příběh pražírny Pellini S.p.A. se začal psát v roce 1922 ve městě lásky Veroně. Silná vůle, odhodlanost a píle stály u každého rozhodnutí, které z malé rodinné pražírny udělaly jednoho z nejlepších výrobců italského espressa.

Rodinná tradice stojí za vynikající italskou kávou

Vášeň ke kávě je v Pellini předávána už po čtyři generace. Jedinečné dědictví a dlouhá léta získávané zkušenosti dělají z pití kávy Pellini nezapomenutelný zážitek. Nezaměnitelnou chuť a skvělé aroma pravého italského espressa ocení i nejnáročnější znalci kávy.

Vybraná zrna z nejlepších kávových regionů světa se míchají podle starobylé tradiční receptury a vytváří výjimečnou chuť, typickou pro vynikající italskou kávu Pellini. Pomalé pražení dodává zrnům neodolatelnou sametově hnědou barvu a stojí za jedinečnou harmonickou chutí a vyváženým aroma.

Italské espresso pro náročné

Káva Pellini je jedna z vůbec největších pražíren kávy v Itálii a ročně produkuje přes 12 000 tun kávy. Rodinná firma ale cílí především na italský trh a vyváží pouze malé procento z výroby. Pellini Caffé S.p.A. se zapsala v srdcích milovníků kávy jako značka nejvyšší kvality, která přináší dokonalost v přípravě kávy a jedinečný prožitek z jejího pití.
Další informace dohledáte na webu Pellini.

Logo Pellini 
La Bottega - italská káva z Modeny
199,00 Kč (s DPH)
Naservírujte kávu stylově v papírových kelímcích. Kelímky na kávu Pellini jsou vysoce kvalitní a jsou vyrobeny z papíru. Díky tomu nemění vůni nápoje. Kelímky na sobě mají motivy výrobce Pellini a dodáváme je včetně...
Zobrazení 1-15 z 26 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty