×
Segafredo

Segafredo

Vynikající italská káva Segafredo Zanetti je na českém trhu od roku 1994 a za tu dobu stihla dobýt srdce všech milovníků aromatického nápoje. Za chuť lahodného kávy můžeme děkovat nadšenému obchodníkovi, který rozšířil italské espresso nejen do Evropy, ale i do celého světa. Jeho kouzlu není snadné odolat.

Láska ke kávě na prvním místě

Psal se rok 1973 a Massimo Zanneti v severoitalské Bologni kupoval svou první pražírnu. Rodina pana Zannetiho obchodovala se zelenou kávou odjakživa, Massimo byl ale první, kdo začal s výrobou a prodejem pražené kávy. Dnes vlastní celkem 15 pražíren a 32 dceřiných společností, které šíří jeho lásku ke kávě do celého světa. Od Bologne přes Evropu, až po Jižní Ameriku, USA a Austrálii.

Rodinná firma pana Zanettiho se pyšní prodejem až 50 milionů šálků kávy každý den. Jeho oblíbenost potvrzuje, že lahodné italské espresso je na výsluní oprávněně.  Obdivuhodný roční obrat 1,2 miliardy dolarů (asi 22,5 miliardy korun) dělá z firmy největší soukromou společnost v kávovém průmyslu!

Segafredo dovedlo proces výroby kávy k dokonalosti

Od pěstování na plantážích, prvotního zpracování, nákup a výběr kvalitních kávových směsí, pražení v pražírnách s využitím nejmodernějšího technologického zařízení až po konečné zpracování v kávovaru zákazníka. Společnosti Segafredo Zanneti se podařil neuvěřitelný kousek a dokázala propojit všechny fáze, které ovlivňují kvalitu konečného produktu tak, jako žádná jiná kávová společnost na světě. To dělá z kávy Segafredo prvotřídní záležitost.

Vychutnejte si legendární Segafredo po celém světě

Kromě toho, že nabízí vynikající kávu, Segafredo také vyrábí profesionální zařízení kávových barů a přístrojů na espresso značky La San Marco. Navíc si proslulé espresso můžete vychutnat v jedné z více než 600 kaváren Segafredo Zanetti Espresso, které jsou rozmístěné po celém světě!
Navštívte web výrobce Segafredo pro více informací.

 
Logo SegafredoLa Bottega - italská káva z Modeny
Zobrazení 1-15 z 15 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty