×
Segafredo Intermezzo zrnková káva

Segafredo Intermezzo zrnková káva

186,00 Kč (s DPH) 190,00 Kč -4,00 Kč
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

359,00 Kč (s DPH) 399,00 Kč -40,00 Kč
Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

479,00 Kč (s DPH) 490,00 Kč -11,00 Kč

Mléčenky

79,00 Kč (s DPH)
(2)
Máte svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si ho stylově v kvalitní nerezové mléčence. Nabízíme ji ve dvou velikostech, 30 nebo 100 ml. Užijte si svou kávu s mlékem, tak jak to máte nejraději, a k tomu se stylem.
Zobrazení 1-2 z 2 položek

Káva se v Evropě šířila z Itálie, mléko do ní ale přidali až ve Vídni. V roce 1683 tam vznikla první káva s mlékem, takzvaná vídeňská mélange. Od té doby už si kávu s mlékem nemohou vynachválit milovníci nápoje po celém světě. Patříte mezi ně taky? Naservírujte si mléko ke kávě stylově v krásných mléčenkách.

Stylové a kvalitní

V této kategorii najdete porcelánové a nerezové mléčenky na servírování mléka v různých velikostech. Mléčenky jsou velmi kvalitní a dobře se udržují. Kvalitní espresso a čerstvé mléko tvoří dokonalou dvojici, kterou skvěle doplníte právě designovými mléčenkami.

Servírování jako v nejlepších kavárnách

Naservírujte svou kávu a mléko tak, jako byste byli v nejlepších kavárnách světa a povyšte svůj kávový rituál na novou úroveň. Přeneste se do Vídně roku 1700, kdy už v metropoli fungovalo několik kavárenských podniků, které nastolovaly trend kávových rituálů, jenž přetrval do dnešní doby.

Vychutnejte si svou kávu tak, jak ji máte nejraději a naservírujte si k ní mléko v krásné porcelánové nebo nerezové mléčence.

Přečíst článek

Hlavní nabídka

Informace