×
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

287,00 Kč (s DPH) 292,00 Kč -5,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Mléčenky

79,00 Kč (s DPH)
(2)
Máte svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si ho stylově v kvalitní nerezové mléčence. Nabízíme ji ve dvou velikostech, 30 nebo 100 ml. Užijte si svou kávu s mlékem, tak jak to máte nejraději, a k tomu se stylem.
35,00 Kč (s DPH)
(2)
Vychutnáváte si svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si mléko ve stylové porcelánové mléčence a povyšte kávový rituál na novou úroveň. Porcelánovou mléčenku nabízíme ve dvou velikostech, můžete si vybrat buď 30 ml...
Zobrazení 1-2 z 2 položek

Káva se v Evropě šířila z Itálie, mléko do ní ale přidali až ve Vídni. V roce 1683 tam vznikla první káva s mlékem, takzvaná vídeňská mélange. Od té doby už si kávu s mlékem nemohou vynachválit milovníci nápoje po celém světě. Patříte mezi ně taky? Naservírujte si mléko ke kávě stylově v krásných mléčenkách.

Stylové a kvalitní

V této kategorii najdete porcelánové a nerezové mléčenky na servírování mléka v různých velikostech. Mléčenky jsou velmi kvalitní a dobře se udržují. Kvalitní espresso a čerstvé mléko tvoří dokonalou dvojici, kterou skvěle doplníte právě designovými mléčenkami.

Servírování jako v nejlepších kavárnách

Naservírujte svou kávu a mléko tak, jako byste byli v nejlepších kavárnách světa a povyšte svůj kávový rituál na novou úroveň. Přeneste se do Vídně roku 1700, kdy už v metropoli fungovalo několik kavárenských podniků, které nastolovaly trend kávových rituálů, jenž přetrval do dnešní doby.

Vychutnejte si svou kávu tak, jak ji máte nejraději a naservírujte si k ní mléko v krásné porcelánové nebo nerezové mléčence.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty