×

Konvičky na šlehání mléka

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Konvičky na šlehání mléka

Nedovedete si představit den bez oblíbeného cappuccina? Nebo máte raději caffé latté či snad francouzské café au lait? Všechny varianty mají jednu věc společnou, kvalitní kávu a čerstvé nebo čerstvě našlehané mléko. A na pořádné šlehání mléka potřebujete vhodné vybavení.

Velmi dobře drží teplo a snadno se udržují

V této kategorii najdete kvalitní a stylové konvičky na šlehání mléka. Konvičce na šlehání mléka se přezdívá lattiera a dokáže povznést vaši přípravu kávy na novou úroveň. Je velmi snadná na údržbu. Vybrat si můžete mnoho různých velikostí a variantu jedno- nebo dvouplášťovou.

Kvalitní mléko a konvička jsou základ

Konvičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli. Jednoplášťová konvička je určena pro profesionální baristy. Dvouplášťová konvička velmi dobře drží teplo a navíc má dobře uzpůsobený zobáček, který umožňuje dokonalé nalévání pěny, díky čemuž můžete na své kávě vykouzlit zajímavé latté art.

Pro přípravu kvalitního cappuccina budete potřebovat i kvalitní mléko, abyste dosáhli vyvážené, smetanové chuti s charakteristickými znaky espressa. Kvalitní káva, kvalitní mléko a kvalitní lattiera zaručí, že si připravíte dokonalou kávu tak, jak ji máte nejraději.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty