×

Lavazza Top Class zrnková káva 1kg

Plná chuť s příjemně vyváženým aroma čokolády a sušeného ovoce a jemnou dochutí hořkého kakaa okouzlí každého milovníka kvalitní kávy. Hořkosti je opravdu minimum. O vynikající charakter kávy se zasluhuje výběrová Arabika z plantáží Jižní a Střední Ameriky (70 %) doplněná Robustou z Jávy (30 %). Jedna z celosvětově nejrozšířenějších směsí pro gastronomii.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
452,00 Kč
403,57 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 7,00 Kč 42,00 Kč
12 10,00 Kč 120,00 Kč
24 16,00 Kč 384,00 Kč
48 18,00 Kč 864,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Lavazza Top Class

Plná chuť s příjemně vyváženým aroma čokolády a sušeného ovoce a jemnou dochutí hořkého kakaa, okouzlí každého milovníka kvalitní kávy. O vynikající charakter kávy se zasluhuje ta nejlepší brazilská a indická Arabica, smísená s Robustou z Jávy.

Z místa pražení do místa balení za deset vteřin

Jedna z nejlepších směsí výrobce získala označení TOP oprávněně. Zrnková káva Lavazza Top Class se chlubí dokonalou rovnováhou mezi silou a hořkostí, výrazným aroma a jemnou sladkou chutí. Připravíte ji ve všech druzích kávovarů.

Díky způsobu pražení vzduchem najdete u tohoto typu kávy perfektní, stejnoměrně propražená zrna kávy bez jakéhokoliv poškození. Zaručena je kromě prvotřídní kvality i absolutní čerstvost. Automatický balicí systém Lavazza dokáže přepravit zrna z místa pražení do místa balení během 10 sekund

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
1
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze(3)
Celkové hodnocení
5
3 Recenze
Spokojenost
(5)
zatím mi od Lavazza chutnalo všechno, tahle káva taky
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty