×

PELLINI Magnifico pro Nespresso 10ks

Vybraná zrna Arabicy z Jižní Ameriky a východní Afriky, jemně zvýrazněná Robustou, dělají z kávy Nespresso PELLINI Magnifico jednu z nejchutnějších směsí italské pražírny. Zamilujte se do ovocných podtónů a intenzivního espressa, které si můžete připravit v kávovaru Nespresso. V jednom balení kávy najdete 10 kapslí a každá kapsle obsahuje 5 g kávy.

99,00 Kč
86,09 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná káva Pellini Magnifico

Magnifico je přesně takové, jak zní. Jedinečné, velkolepé a nezaměnitelné. Jihoamerická a východoafrická Arabica se umně mísí s vybranými zrny Robusty a vytváří neodolatelnou chuť, kterou si s ničím nespletete. Díky dělenému pražení vyniknou ovocné tóny Arabicy a Robusta dodá italskému espressu intenzitu. Vynikající crema a dokonalá chuť udělají z každého rána skvělý zážitek.

Káva ze světa luxusu

Vychutnejte si luxusní italskou kávu v kapslích do kávovarů Nespresso. Zamilujte se do prvotřídní směsi vyhlášené italské pražírny Pellini a užijte si kvalitní kávu bez kompromisů.

Jedno balení kávy obsahuje 10 kapslí a v každé kapsli je 5 g kávy. Kapsle Pellini jsou vyhlášené nejen svou výjimečnou chutí, ale také tím, že jsou na rozdíl od ostatních dostupných kapslových káv bez přidaných přísad. Můžete si tak vychutnat neodolatelnou čistou kávu a užít si jedinečný prožitek z každého doušku.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
1
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace