×
Lavazza Qualitá ORO zrnková káva

Lavazza Qualitá ORO zrnková káva

354,00 Kč (s DPH) 359,00 Kč -5,00 Kč
Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

Hausbrandt Trieste zrnková káva 1kg

460,00 Kč (s DPH) 491,00 Kč -31,00 Kč

Moka konvičky

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Už od roku 1933 si milovníci kávy připravují oblíbený nápoj v legendární moka konvičce. Tehdy revoluční vynález představil světu italský inženýr Alfonso Bialetti. Z malého městečka Crusinallo se ikonická kávová konvice postupně rozšířila do celého světa a dnes nechybí téměř v žádné italské domácnosti. U nás se zabydlela ještě před rokem 1989. Stále stejný design ve stylu art deco se objevil v Guinessově knize rekordů i spoustě dalších knihách o designu.

Základem je čerstvě mletá káva

Pro přípravu kávy v moka konvičce je důležité mít čerstvě mletou kávu. Hrubost mletí musí být střední – tedy něco mezi jemným espresso mletím a hrubým pro french press. Anebo můžete sáhnout po mleté kávě ve vakuovém balení – po rozbalení ji můžete uchovat v dóze AirScape a vychutnat si ji stále čerstvou.

Ne každá káva se hodí do moka konvičky. Na stránkách Kafone jsme vytvořili unikátní popis pro všechny kávy, můžete si tak jednoduše vyhledat pouze zrnkové a mleté kávy, které jsou vhodné do moka konvičky. 

Kompletní sortiment a návod na přípravu

V této sekci, věnující se moka konvičkám, najdete kompletní sortiment na přípravu moka kávy, a to včetně legendárních konviček  Bialetti. Navíc jsme pro vás připravili unikátní návod, podle kterého zvládne skvělou moka kávu připravit každý.

Přečíst článekShow less

Hlavní nabídka

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty