×
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

287,00 Kč (s DPH) 292,00 Kč -5,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Moka konvičky

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Už od roku 1933 si milovníci kávy připravují oblíbený nápoj v legendární moka konvičce. Tehdy revoluční vynález představil světu italský inženýr Alfonso Bialetti. Z malého městečka Crusinallo se ikonická kávová konvice postupně rozšířila do celého světa a dnes nechybí téměř v žádné italské domácnosti. U nás se zabydlela ještě před rokem 1989. Stále stejný design ve stylu art deco se objevil v Guinessově knize rekordů i spoustě dalších knihách o designu.

Základem je čerstvě mletá káva

Pro přípravu kávy v moka konvičce je důležité mít čerstvě mletou kávu. Hrubost mletí musí být střední – tedy něco mezi jemným espresso mletím a hrubým pro french press. Anebo můžete sáhnout po mleté kávě ve vakuovém balení – po rozbalení ji můžete uchovat v dóze AirScape a vychutnat si ji stále čerstvou.

Ne každá káva se hodí do moka konvičky. Na stránkách Kafone jsme vytvořili unikátní popis pro všechny kávy, můžete si tak jednoduše vyhledat pouze zrnkové a mleté kávy, které jsou vhodné do moka konvičky. 

Kompletní sortiment a návod na přípravu

V této sekci, věnující se moka konvičkám, najdete kompletní sortiment na přípravu moka kávy, a to včetně legendárních konviček  Bialetti. Navíc jsme pro vás připravili unikátní návod, podle kterého zvládne skvělou moka kávu připravit každý.

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty