×
Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

394,00 Kč (s DPH) 424,00 Kč -30,00 Kč
Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

Lavazza Expert Gusto Pieno zrnková káva 1kg

292,00 Kč (s DPH) 323,00 Kč -31,00 Kč
Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

503,00 Kč (s DPH) 525,00 Kč -22,00 Kč

Šálky na kávu

124,00 Kč (s DPH)
Užijte si své cappuccino dlouho teplé. Umožní vám to speciální větší šálek na cappuccino. Portofino Cappuccino díky porcelánu lépe vede a drží teplo a navíc se mu nelámou ouška. Vybrat si můžete ze dvou velikostí –...
114,00 Kč (s DPH)
Kávu si nejlépe vychutnáte z kvalitního porcelánového hrnku. Tímto mottem se řídí italská společnost Nuova Point, která přináší svým konzumentům speciální šálek Portofino Espresso. Ten dokáže zachovat dokonalou cremu...
Zobrazení 1-4 z 4 položek

Pořídili jste si prvotřídní kávu? A nezapomněli jste na něco? Nejlépe si ji totiž vychutnáte z kvalitních porcelánových šálků. Ty od italské společnosti Nuova Point jsou špičkou na trhu a zaručují, že vaše káva bude déle teplá.

Díky porcelánu jsou šálky velmi odolné

Nuova Point je dlouholetým partnerem vyhlášených italských i světových kaváren. Italská společnost si dává záležet na prvotřídní kvalitě a přísných kontrolách, díky kterým přináší svým konzumentům jen to nejlepší. Šálky na kávu jsou tvořeny čistým tvrdým porcelánem, který zaručuje odolnost vůči pádům i teplotním šokům.

Na rozdíl od keramiky vede porcelán mnohem lépe teplo. Můžete si proto být jisti, že vám vaše káva hned nevychladne. Užijte si svůj oblíbený nápoj na úrovni. Ať už toužíte po dokonalém cappuccinu nebo espressu, v šálcích na kávu Portofino Espresso nebo Portofino Cappuccino vám bude chutnat mnohem lépe. Vůně čerstvě pražené kávy a stylové podávání v šálku s podšálkem od vyhlášeného italského výrobce udělá z každého rána jedinečný zážitek. 

Dokonalost ve vaší kanceláři i domácnosti

Nuova Point dává důraz na kvalitu materiálů, tvarů i použité technologie, a přináší tak naprostou dokonalost, co se tvarů i vlastností výsledných produktů týče. Když můžete unikátní šálky na kávu objevit ve vybraných kavárnách světa, proč by si nemohly najít své místo i u vás doma?

Přečíst článekShow less

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty