×
Hausbrandt

Hausbrandt

Malebné italské městečko Terst u Jaderského moře bývalo za Rakouska-Uherska nejdůležitějším přístavem monarchie. Působil v něm i Hermann Hausbrandt, kapitán Rakouského obchodního loďstva. Hausbrandtův podnikatelský duch a nadšení vedly k tomu, že v roce 1892 představil byznys s kávou, kterou pražil a prodával v Terstu. Nová značka „Specialità Caffè Hausbrandt“ jako vůbec první společnost své zboží balila a přepravovala v uzavřených kovových sudech.

Unikátní technologie dokázala zachovat aroma čerstvé kávy

Na konci 19. století tak odstartovala cesta vynikající kávy Hausbrandt na výsluní. Dnes patří mezi nejuznávanější pražírny kávy v Itálii, kde získala ocenění Káva roku 2003 a 2004. Tradice a kvalita jdou ruku v ruce s poctivou přípravou výběrové kávy. Hausbrandt používal v pražírně nejnovější technologie jako stroje na elektrický proud s patentovaným způsobem pohonu a následným chlazením pražících nádob, tzv. Grevenbroich. Díky této technologii zůstalo zachováno delikátní aroma čerstvě vypražené kávy, tak typické pro pravé italské espresso. Přes tragické události 2. světové války si káva Hausbrandt udržela své výsostní postavení jako největší společnost s pražením kávy v Itálii. Dnes má legendární Hausbrandt centrálu v malém italském městečku Nervesa della Battaglia a přímé distribuční společnosti ve Slovinsku a Rakousku, stejně jako velké množství autorizovaných partnerů po celém světě. Původně Hausbrandt spolupracoval i s Francescem Illy, který si posléze založil vlastní značku Illy.

Láska ke kávě je základem úspěšného byznysu

Společnost Hausbrandt si během svého připsala působení ještě jedno prvenství. Odstartovala totiž tvorbu kávových hrníčků s unikátním designem a jako první na šálcích otiskla logo společnosti 'Specialità Caffè Hausbrandt'. Desítky let zkušeností s výběrem a zpracováním kávy dělají ze značky Hausbrandt profesionálního partnera, na kterého je spolehnutí. Kouzlo jedinečnosti dokresluje technologicky vyspělé zařízení společně s neutuchající vášní pro kávu. Hausbrandt nepolevuje ve své snaze nabízet celou řadu vynikajících směsí, od 100% Arabicy až po bezkofeinové varianty.
Další informace dohledáte na webu Hausbrandt.

Logo Hausbrandt 
La Bottega - italská káva z Modeny
Zobrazení 1-15 z 16 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty