×
La Bottega

La Bottega

Nedovedete si představit ráno bez šálku pravého italského espressa? Vychutnejte si kvalitu a vyváženou hořko-sladkou chuť, která se mísí v kávě osvědčené značky La Bottega. Italská kvalita, vynikající chuť a neodolatelné aroma okouzlí každého milovníka dobré kávy. Zamilujte se i vy do výjimečného nápoje.

Nezaměnitelná chuť ze severu Itálie, které neodoláte

Historická italská Modena se pyšní nejen výrobou lahodného červeného Lambrusca. Z městečka na severu Itálie pochází i jedna z nejlahodnějších italských káv, znalci oceňovaná La Bottega. Výběrová italská káva má základ v zrnech prané kávy Arabica z Brazílie, Kolumbie a Etiopie. Na závěr je doplněna neméně kvalitními zrny Robusty.

Tradiční metoda stojí za jedinečnou chutí kávy

La Bottega je jako jedna z posledních italských káv pražena tradiční benátskou metodou. To znamená, že se praží jednotlivé druhy kávy zvlášť a dohromady se smíchají až po upražení. Benátská metoda pražení zaručuje jedinečnou stabilitu v chuti a vůni. Střední stupeň pražení, střední obsah kofeinu a nasládlá chuť stojí za úspěchem chuťově neodolatelné kávy. La Bottega se skvěle hodí pro české konzumenty kávy, kteří ocení její senzorické vlastnosti.

Kávu La Bottega si můžete připravit v automatu, profesionálním kávovaru, moka konvičce, french pressu anebo i v džezvě. Bohatá variabilita je jedním z dalších důvodů, proč sáhnout po osvědčené italské kvalitě.

Logo La Bottega 
La Bottega - italská káva z Modeny
Zobrazení 1-3 z 3 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty