×

Bristot Tiziano zrnková káva 1kg

Lahodná a perfektně vyvážená káva Bristot Tiziano v sobě mísí vybrané druhy kvalitní brazilské a středoamerické Grand Cru Arabicy, doplněné o 5 % Robusty, díky které má směs lehkou cremu a jemně sladkou příchuť po oříšcích. 

NOVÝ UDRŽITELNÝ OBAL, STEJNÁ CHUŤ 

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 525,00 Kč
503,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
449,11 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 32,00 Kč 192,00 Kč
12 38,00 Kč 456,00 Kč
24 42,00 Kč 1 008,00 Kč
48 47,00 Kč 2 256,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Brand:

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Bristot Tiziano

Dokonalé tělo a aroma, kterému neodoláte. To vystihuje jedinečnou zrnkovou kávu Bristot Tiziano. V neodolatelné kávě se mísí vybrané druhy kvalitní brazilské a středoamerické Grand Cru Arabicy, obohacené o indickou Robustu, která směsi dodává náznak kořenité chuti a plné tělo.

Intenzivní aroma a chuť tropického ovoce

Zrnková káva Bristot Tiziano se pyšní perfektně vyváženým tělem a lahodnou chutí. Náznak tropického ovoce a intenzivní vůně dělají z každého doušku výlet do dalekých zemí, odkud vytříbená káva pochází. Bristot Tiziano se pyšní dokonalou rovnováhou mezi sílou, aroma a kyselostí, která zabraňuje podráždění žaludku.

Vychutnejte si výjimečnou směs při ranním probouzení jako espresso či cappuccino a přeneste se do italských Dolomit, kde se jedinečná káva Bristot Tiziano praží.

šálek kávy Bristot 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze(3)
Celkové hodnocení
4.7
3 Recenze
Spokojenost
(4.7)
oproti Lavaze silnejsi chut a vice kysela, spravny nakopavac
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty