×

Pellini n°42 Tradizionale mletá káva 250g

Mletá káva Superiore N°42 Tradizionale se pyšní bohatou cremou a vyrovnanou chutí, která učaruje všem milovníkům dobré kávy. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita, na které si italská pražírna dává záležet.

Přečíst článekShow less
98,37 Kč
87,83 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 4,00 Kč 48,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini Superiore n°42 Tradizionale

Káva z pražírny Pellini je sázkou na jistotu a prvotřídní kvalitu. Nejinak je tomu v případě lahodné směsi s exotickým názvem Superiore N°42 Tradizionale. Tato směs 70 % Arabicy a 30 % Robusty se nejlépe hodí pro espresso kávovary a učaruje vám vyváženou chutí, vůní i cremou.

Výborné espresso i cappuccino

Plná chuť a nízký obsah kofeinu dělají z kávy Superiore N°42 Tradizionale ideálního společníka na ranní espresso. Stejně tak dobře si ji ale vychutnáte jako cappuccino nebo latte macchiato. V každém doušku ucítíte kus Itálie a důraz na precizní postup, na kterém si italská pražírna dává záležet.

Díky osmi různým odrůdám kávy získává směs bohatou cremu, vyrovnanou chuť a především plné tělo.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Dostala jsem k vánocům novou moka konvičku a tuhle kávu k tomu. A už nechci jinou :D
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty