×

Pellini TOP 100% Arabica zrnková káva 1kg

Tradiční směs Pellini TOP 100% Arabika veronské pražírny Pellini převyšuje ostatní kávy prvotřídní kvalitou a perfektně vyváženou lahodnou chutí. Exkluzivní 100% Arabika je namíchána z devíti druhů prvotřídních Grand-Cru zrn a v minulosti byla oceněna zlatou medailí na soutěži International Coffee Tasting v kategorii Elegance a rozličnost.

Vyznačuje se nízkým obsahem kofeinu do 1,3% (cca o 50% méně kofeinu než u klasických směsí s příměsí Robusty) a skvěle se hodí i do automatických přístrojů. Připravíte z ní skvělé espresso, ale i latte macchiato nebo cappuccino.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 546,00 Kč
529,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
472,32 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 25,00 Kč 150,00 Kč
12 34,00 Kč 408,00 Kč
24 38,00 Kč 912,00 Kč
48 42,00 Kč 2 016,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini TOP 100% Arabica

Ferrari mezi kávami. Taková je vrcholná směs Pellini TOP 100% Arabica italské pražírny Pellini, které neodolá ani nejzarytější kávový fajnšmekr. Vynikající káva s nižším obsahem kofeinu převyšuje ostatní směsi prvotřídní kvalitou a perfektně vyváženou lahodnou chutí.

Exkluzivita v každém doušku

Dokonalá a nezaměnitelná crema, čokoládové aroma a jedinečná výrazná a luxusní příchuť uhranou každého, kdo někdy pil kávu. Pellini TOP 100% Arabica totiž není obyčejná káva, je to nezapomenutelný prožitek z každého malého doušku, který v sobě nese nádech exkluzivity a nesmírné kvality, získané z devíti prvotřídních Grand-Cru Arabic.

Hladká a hedvábná chuť pravého italského espressa dělají z kávy Pellini TOP 100% Arabica opravdovou lahůdku a vytříbenou směs, která se právem drží na výsluní kávového světa.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4.5
2 Recenze
Spokojenost
(4.5)
Myslela jsem ze bude silnejsi, neni to ranni kafe ale na popíjení během dne
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty