×

Pellini TOP 100% Arabica mletá káva 250g

Vrcholná směs italské pražírny Pellini, tvořená devíti prvotřídními Grand-Cru Arabikami, okouzlí svou exkluzivitou i nejnáročnější znalce kávy. Zamilujte se do unikátní směsi Pellini TOP 100% Arabica a přeneste se do světa luxusu. Tradiční stylová dóza je zároveň skvělým dárkem.

Přečíst článekShow less
175,30 Kč
156,52 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini TOP 100% Arabica

Zamilujte se do vytříbené příchutě, čokoládového aroma a nezaměnitelné cremy. Pořiďte si exkluzivní mletou kávu Pellini TOP 100% Arabica v plechové dóze a přeneste se do světa luxusu. Tohle není obyčejná kávová směs, ale šampaňské mezi kávami, jedinečná vrcholná směs italské pražírny Pellini, které neodolá ani nejzarytější kávový fajnšmekr.

Vrcholná směs Pellini uhrane každého

Hedvábná a neodolatelná chuť pravého italského espressa si získá srdce i chuťové pohárky všech milovníků kávy. Devět prvotřídních Arabic z nejlepších kávových regionů světa dělá z pití mleté kávy Pellini TOP 100% Arabica jedinečný prožitek, kterému se nic nevyrovná.

Vychutnejte si každý malý doušek prvotřídní kávy, která v sobě nese nádech exkluzivity a osvědčené kvality. Vynikající mletou kávu Pellini TOP 100% Arabica si užijete v kteroukoli denní dobu a pokaždé to bude skvělý zážitek.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty