×

Pellini TOP 100% Arabica mletá káva 250g

Vrcholná směs italské pražírny Pellini, tvořená devíti prvotřídními Grand-Cru Arabicami okouzlí svou exkluzivitou i nejnáročnější znalce kávy. Zamilujte se do unikátní směsi Pellini TOP 100% Arabica a přeneste se do světa luxusu. Tradiční stylová dóza je zároveň skvělým dárkem.

Původní cena: 179,00 Kč
164,00 Kč
142,61 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Pellini TOP 100% Arabica

Zamilujte se do vytříbené příchutě, čokoládového aroma a nezaměnitelné cremy. Pořiďte si exkluzivní mletou kávu Pellini TOP 100% Arabica v plechové dóze a přeneste se do světa luxusu. Tohle není obyčejná kávová směs, ale šampaňské mezi kávami, jedinečná vrcholná směs italské pražírny Pellini, které neodolá ani nejzarytější kávový fajnšmekr.

Vrcholná směs Pellini uhrane každého

Hedvábná a neodolatelná chuť pravého italského espressa si získá srdce i chuťové pohárky všech milovníků kávy. Devět prvotřídních Arabic z nejlepších kávových regionů světa dělá z pití mleté kávy Pellini TOP 100% Arabica jedinečný prožitek, kterému se nic nevyrovná.

Vychutnejte si každý malý doušek prvotřídní kávy, která v sobě nese nádech exkluzivity a osvědčené kvality. Vynikající mletou kávu Pellini TOP 100% Arabica si užijete v kteroukoli denní dobu a pokaždé to bude skvělý zážitek.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace