×

Pellini TOP Decaffeinato mletá káva 250g

Exkluzivní mletá káva Pellini TOP 100% Arabica je vrcholnou směsí italské pražírny Pellini. Vychutnejte si její bezkofeinovou variantu a zamilujte se do dokonale hedvábné cremy, čokoládového aroma a neodolatelné příchutě. Praktická a stylová dóza je zároveň skvělým dárkem.

189,00 Kč
164,35 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná Pellini TOP 100% Arabica bez kofeinu

Vychutnejte si vrcholnou směs italské pražírny Pellini i v bezkofeinové variantě. Exkluzivní směs s dokonale hedvábnou cremou, čokoládovým aroma a neodolatelnou příchutí vás bezpochyby dostane. Přeneste se do světa luxusu s každým douškem výjimečné kávy.

Káva ze světa luxusu

Unikátní směs Pellini TOP 100% Arabica dělá z pití kávy nezapomenutelný zážitek. Prvotřídní kvalita a perfektně vyvážená lahodná chuť o několik tříd převyšuje ostatní směsi a právem se drží na výsluní kávového světa. Bezkofeinová varianta potěší i ty, kteří si nemohou vychutnávat klasickou kávu.

Zamilujte se do jedinečného italského espressa, se kterým bude každé ráno hned o něco lepší. Vybraná směs tradiční italské značky dostane do kolen všechny milovníky kávy.  Pořiďte si mletou kávu Pellini TOP 100% Arabica ve stylové dóze, kterou můžete použít jako hezký dárek.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace