×

Pellini TOP Decaffeinato mletá káva 250g

Exkluzivní mletá káva Pellini TOP 100% Arabica je vrcholnou směsí italské pražírny Pellini. Vychutnejte si její bezkofeinovou variantu a zamilujte se do dokonale hedvábné cremy, čokoládového aroma a neodolatelné příchutě. Praktická a stylová dóza je zároveň skvělým dárkem.

Přečíst článekShow less
184,07 Kč
164,35 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Pellini TOP 100% Arabica bez kofeinu

Vychutnejte si vrcholnou směs italské pražírny Pellini i v bezkofeinové variantě. Exkluzivní směs s dokonale hedvábnou cremou, čokoládovým aroma a neodolatelnou příchutí vás bezpochyby dostane. Přeneste se do světa luxusu s každým douškem výjimečné kávy.

Káva ze světa luxusu

Unikátní směs Pellini TOP 100% Arabica dělá z pití kávy nezapomenutelný zážitek. Prvotřídní kvalita a perfektně vyvážená lahodná chuť o několik tříd převyšuje ostatní směsi a právem se drží na výsluní kávového světa. Bezkofeinová varianta potěší i ty, kteří si nemohou vychutnávat klasickou kávu.

Zamilujte se do jedinečného italského espressa, se kterým bude každé ráno hned o něco lepší. Vybraná směs tradiční italské značky dostane do kolen všechny milovníky kávy.  Pořiďte si mletou kávu Pellini TOP 100% Arabica ve stylové dóze, kterou můžete použít jako hezký dárek.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty