×

CHO BARATTOLO čokoláda 1kg

Horká a hustá krémová čokoláda od značky Pellini. Instantní směs pro přípravu silného čokoládového nápoje, který Vás potěší plnou čokoládovou chutí. 

Obsah kakaa 36%.

Přečíst článekShow less
321,00 Kč
286,61 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
4 12,00 Kč 48,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Příprava

Možnost přípravy nápoje je rozmícháním do vody nebo lépe do mléka. Vhodné pro ruční i profesionální přípravu ve vendingových přístrojích. Výhodou je především volba hustoty nápoje - od krémového pudingu až ke klasickému kakau.

Doporučené dávkování

150 ml: 18–21 g

180 ml: 21–24 g

200 ml: 23–26 g

Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty