×

Pellini UIK Decaffeinato zrnková káva 500g

Vychutnejte si vynikající kávu i bez kofeinu. Lahodná směs Uik Decaffeinato italské pražírny Pellini láká na vyrovnanou chuť a jedinečné aroma, které zůstává stejné i po odstranění kofeinu.

299,00 Kč
260,00 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná Pellini UIK Decaffeinato

Nemůžete konzumovat kofein ve velkém množství, ale kávu zbožňujete? Nezoufejte. Bezkofeinová směs Uik Decaffeinato pražírny Pellini je připravována za použití technologie Double Wash. Ta zaručuje, že se kofein šetrně odstraní bez použití jakýchkoli chemických látek. Díky tomu si káva zachovává původní aroma a stále lahodnou chuť.

Vynikající chuť, žádný kofein

Vychutnejte si kus Itálie v každém doušku vynikající směsi. Nepoznáte, že neobsahuje kofein. Směs Uik Decaffeinato se pyšní vyrovnanou chutí a jedinečnou vůní, které vám bezpochyby učaruje. Neklesejte na mysli, oblíbeného nápoje se vzdávat nemusíte. Uik Decaffeinato je ideální volbou pro ty, co nemohou nebo nechtějí konzumovat kofein, a přináší to nejlepší, co na trhu s bezkofeinovými kávami existuje.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace