×

Pellini UIK Decaffeinato zrnková káva 500g

Vychutnejte si vynikající kávu i bez kofeinu. Lahodná směs Uik Decaffeinato italské pražírny Pellini láká na vyrovnanou chuť a jedinečné aroma, které zůstává stejné i po odstranění kofeinu.

Přečíst článekShow less
289,00 Kč
258,04 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Pellini UIK Decaffeinato

Nemůžete konzumovat kofein ve velkém množství, ale kávu zbožňujete? Nezoufejte. Bezkofeinová směs Uik Decaffeinato pražírny Pellini je připravována za použití technologie Double Wash. Ta zaručuje, že se kofein šetrně odstraní bez použití jakýchkoli chemických látek. Díky tomu si káva zachovává původní aroma a stále lahodnou chuť.

Vynikající chuť, žádný kofein

Vychutnejte si kus Itálie v každém doušku vynikající směsi. Nepoznáte, že neobsahuje kofein. Směs Uik Decaffeinato se pyšní vyrovnanou chutí a jedinečnou vůní, které vám bezpochyby učaruje. Neklesejte na mysli, oblíbeného nápoje se vzdávat nemusíte. Uik Decaffeinato je ideální volbou pro ty, co nemohou nebo nechtějí konzumovat kofein, a přináší to nejlepší, co na trhu s bezkofeinovými kávami existuje.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty