×

Pellini Caffè Aroma Oro Gusto Intenso zrnková káva 1kg

Kvalitní zrna latinskoamerické Arabicy a Robusty z asijských a afrických plantáží se pojí v neodolatelnou kávovou směs. Káva Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso učaruje milovníkům kávy specifickou a vyváženou chutí a výjimečnou cremou s mírně kořeněným aroma.

449,00 Kč
390,43 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso

Aromatická Arabica z Latinské Ameriky a vysoce kvalitní Robusty z asijských a afrických plantáží se pojí v jednu vynikající kávovou směs. Káva Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso zaujme specifickou a vyváženou chutí bez jakýchkoli známek kyselosti. Třešničkou je extrémní crema s mírně kořeněným aroma, které nikdo neodolá.

Intenzivní prožitek z každého doušku

Kvalitní zrna Arabicy a Robusty z vybraných kávových regionů světa stojí za nezapomenutelným požitkem z pití kávy Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso. Pomalé střední pražení dodává směsi příjemnou chuť a intenzitu, kterou si vychutnáte v kteroukoli denní dobu.

Užijte si vynikající italskou směs a příjemný kávový rituál doma, v kanceláři nebo třeba v restauraci. Středně silná káva Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso s velmi pěknou pěnou a středním obsahem kofeinu je ideální volbou pro všechny milovníky dobré kávy.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace