×

Pellini Caffè Aroma Oro Gusto Intenso zrnková káva 1kg

Kvalitní zrna latinskoamerické Arabiky s příměsí Robusty z asijských a afrických plantáží se pojí v neodolatelnou kávovou směs. Káva Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso učaruje milovníkům kávy neodolatelně vyváženou chutí s mírně kořeněným aroma výjimečnou cremou. Vhodný výběr zrn a pomalé pražení umožnilo vznik kávy bez známek kyselosti a s menším obsahem kofeinu. Velmi vhodná směs pro kávové automaty, doporučujeme ji pro přípravu cappuccina nebo latte macchiata.

Přečíst článekShow less
408,00 Kč
364,29 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 15,00 Kč 180,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso

Aromatická Arabica z Latinské Ameriky a vysoce kvalitní Robusty z asijských a afrických plantáží se pojí v jednu vynikající kávovou směs. Káva Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso zaujme specifickou a vyváženou chutí bez jakýchkoli známek kyselosti. Třešničkou je extrémní crema s mírně kořeněným aroma, které nikdo neodolá.

Intenzivní prožitek z každého doušku

Kvalitní zrna Arabicy a Robusty z vybraných kávových regionů světa stojí za nezapomenutelným požitkem z pití kávy Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso. Pomalé střední pražení dodává směsi příjemnou chuť a intenzitu, kterou si vychutnáte v kteroukoli denní dobu.

Užijte si vynikající italskou směs a příjemný kávový rituál doma, v kanceláři nebo třeba v restauraci. Středně silná káva Pellini Caffe Aroma Oro Gusto Intenso s velmi pěknou pěnou a středním obsahem kofeinu je ideální volbou pro všechny milovníky dobré kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty