×

Pellini Espresso Bar Cremoso zrnková káva 1kg

Zrnková káva Pellini Espresso Bar Cremoso se vyznačuje hustou cremou a specificky vyváženou chutí bez známek kyselosti. Lahodná směs Arabiky a Robusty láká na oříškové nuance a znatelnou sladkost. Hodí se pro přípravu cappuccina, espressa nebo lunga v pákovém i automatickém kávovaru.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 431,00 Kč
389,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
347,32 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 50,00 Kč 300,00 Kč
12 55,00 Kč 660,00 Kč
24 63,00 Kč 1 512,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini Caffè Espresso Bar Cremoso

Nedovedete si představit den bez krémového cappuccina? Ani nemusíte. Nejlépe si ho vychutnáte právě s kávou Espresso Bar Cremoso. Tato směs je dokonalou kombinací kvalitní Arabiky s neméně kvalitní Robustou.

Tradiční italský postup pražení

Zrnková káva Espresso Bar Cremoso se hodí zejména do automatických kávovarů. Díky pomalému a rovnoměrnému pražení do tmava získává káva výrazné a silné aroma. Espresso Bar Cremoso láká na specifickou a vyváženou chuť, ve které vás potěší nulová známka kyselosti a hustá crema.

Vychutnejte si kus romantické Itálie v každém doušku lahodné směsi. Káva Pellini je navíc jako jedna z mála italských káv označena certifikací Kosher.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty