×

Kelímky na kávu Pellini 100ks

Naservírujte kávu stylově v papírových kelímcích. Kelímky na kávu Pellini jsou vysoce kvalitní a jsou vyrobeny z papíru. Díky tomu nemění vůni nápoje. Kelímky na sobě mají motivy výrobce Pellini a dodáváme je včetně víčka.

Přečíst článekShow less
299,00 Kč
247,11 bez DPH.
Velikost
  •  100ml
  •  270ml
  •  300ml
Skladem více jak 10 kusů
Popis

Praktický pomocník nejen na kávu

Chystáte firemní akci a nechcete návštěvníky ochudit o dobrou kávu? Naservírujte ji v kvalitních papírových kelímcích na kávu, které si jednoduše vezmou s sebou a vychutnají si ji kdekoli budou chtít. Kromě kávy v nich samozřejmě můžete podávat i další horké nápoje.

Vysoce kvalitní kelímky nemění aroma nápoje

Kelímky na kávu přinesla do naší společnosti rychlá doba a málo času. Díky „coffee to go“ si konzumenti mohou kávu vypít po cestě anebo přenést z kavárny například do kanceláře. Kelímky na kávu Pellini jsou vysoce kvalitní a jsou vyrobeny z papíru s polypropylenem. Díky tomu nemění aroma nápoje a svou kávu si každý může vychutnat tak, jak ji zná. Balení obsahuje 100 ks kelímků Pellini, každý kelímek dodáváme včetně víčka.

Kelímky na sobě mají motivy výrobce Pellini, tvoří proto ideální kombinaci pro servírování italské kávy Pellini. Stejně tak dobře je ale využijete pro jakékoliv jiné směsi. Vybrat si můžete z různých velikostí podle objemu dle nápoje, který v nich budete servírovat.

Kelimky na kávu a jiné horké nápoje 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0710144840362
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty