×

Pellini Gusto Bar n°1 Vellutato mletá káva 250g

Mletá káva Gusto Bar N°1 Vellutato v sobě mísí 80 % zrn Arabicy a 20 % zrn Robusty. Láká na vyváženou cremu, aroma a chuť. Plná chuť a nízký obsah kofeinu dělají z kávy ideální směs na ranní espresso. Jemně mletá směs pro použití v pákovém kávovaru.

Přečíst článekShow less
128,56 Kč
114,78 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini Gusto Bar n°1 Vellutato

Pod exotickým názvem se skrývá výborná káva, kterou si nejlépe vychutnáte jako pravé italské espresso. Gusto Bar N°1 Vellutato je směsí 80 % Arabicy a 20 % Robusty, která krásně zjemňuje chuť kávy.

Prvotřídní kvalita a lahodná chuť

Mletá káva Gusto Bar N°1 Vellutato vás dostane vyváženou cremou, vůní i chutí. Samozřejmostí jsou zrna té nejvyšší kvality z vybraných kávových plantáží světa. Právě plná chuť a nízký obsah kofeinu dělají z kávy Gusto Bar N°1 Vellutato ideální směs na ranní espresso. Tvoří ale také vynikající základ pro cappuccino nebo latte macchiato.

Vychutnejte si kus Itálie v každém doušku vynikající směsi. Užijte si ruch úzkých uliček a romantiku historických pasáží a rozjasněte si každé ráno s výjimečnou směsí Gusto Bar N°1 Vellutato.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty