×

Pellini Espresso Bar Vivace zrnková káva 1kg

Jedinečná Espresso Bar Vivace je namíchána z 80 % jihoamerických Arabik a 20 % Robusty. Učaruje milovníkům kávy silným tělem a vyváženou hořkosladkou chutí bez náznaku kyselosti. Skvělá směs do automatických kávovarů pro latte macchiato a cappuccino. Dobrá volba také pro espresso a caffè crema.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
Regular price: 360,00 Kč
350,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
312,50 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 14,00 Kč 84,00 Kč
12 17,00 Kč 204,00 Kč
24 20,00 Kč 480,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Pellini Espresso Bar Vivace

Nová směs Espresso Bar Vivace nastoupila po legendární kávě Pellini Classico. Tmavě pražená káva s 80 % Arabiky a 20 % Robusty učaruje milovníkům kávy silným tělem a vyváženou hořkosladkou chutí bez jakéhokoli náznaku kyselosti.

Tradiční postup a mnohem lepší chuť

Oproti původní směsi Pellini Classico je nová káva Espresso Bar Vivace ještě o třídu lepší. Z vyhlášených kávových regionů světa se vybírají jen ta nejkvalitnější zrna Arabiky a Robusty, která se poté pomalu a rovnoměrně praží do tmavého stupně. Káva tím získá jedinečnou výraznou a silnou chuť, kterou si nemůžete s ničím splést.

Vynikající směs Pellini Espresso Bar Vivace si nejlépe vychutnáte hned po ránu a užijete si výjimečné potěšení z každého doušku nezaměnitelné kávy. Zamilujte si ranní rutinu s neodolatelným italským espressem.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze(3)
Celkové hodnocení
4.7
3 Recenze
Spokojenost
(4.7)
Špičková káva. Nedá se vůbec srovnat s ostatními co tu prodáváte
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty