×

Hausbrandt Academia zrnková káva

Zrnková káva Academia se vyznačuje intenzivním aroma a chutí hořké čokolády. Ve vůni ucítíte náznaky kakaa a potěší vás stále stejná kvalita a neměnná chuť směsi. Academia obsahuje pouze nejkvalitnější zrna kávy Arabica.

558,00 Kč
485,22 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Academia

S lahodnou zrnkovou kávou Hausbrandt Academia se často setkáte v barech a kavárnách. Jejich majitelé si ji vybírají pro její stálou kvalitu a neměnnou chuť, kterou oceníte, pokud od své kávy vyžaduje stále stejné vlastnosti.

Kombinace tradičního postupu a moderních technologií

Zrnková káva Hausbrandt Academia láká na intenzivní aroma a chuť hořké čokolády. Káva se vyznačuje potlačenou kyselostí a ucítíte v ní náznak kakaa. Vynikající směs je skvělá i na domácí přípravu a rozjasní vám každé ponuré ráno.

Směs tvoří pouze nejkvalitnější zrna kávy Arabica. Profesionální pražiči kombinují tradiční postup s moderními technologiemi. Znamená to, že samotné pražení se provádí v tradičním rotačním bubnu, ale na celý proces dohlíží technologické vymoženosti. Kvalitu výjimečné směsi potvrdilo vítězství v soutěži Maestri Italiana Pasticcieria, což je vůbec nejvyšší ocenění pro kávu v Itálii.

"Šalek 
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
8006980518056
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Na tuhle značku nedám dopustit. Kupuju i jiné jejich kávy.

Hlavní nabídka

Informace