×

Hausbrandt Academia zrnková káva

Zrnková káva Academia se vyznačuje intenzivním aroma a chutí hořké čokolády. Ve vůni ucítíte náznaky kakaa a potěší vás stále stejná kvalita a neměnná chuť směsi. Academia obsahuje pouze nejkvalitnější zrna kávy Arabika.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
615,00 Kč
549,11 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 9,00 Kč 54,00 Kč
12 12,00 Kč 144,00 Kč
Skladem posledních 9 ks
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Academia

S lahodnou zrnkovou kávou Hausbrandt Academia se často setkáte v barech a kavárnách. Jejich majitelé si ji vybírají pro její stálou kvalitu a neměnnou chuť, kterou oceníte, pokud od své kávy vyžaduje stále stejné vlastnosti.

Kombinace tradičního postupu a moderních technologií

Zrnková káva Hausbrandt Academia láká na intenzivní aroma a chuť hořké čokolády. Káva se vyznačuje potlačenou kyselostí a ucítíte v ní náznak kakaa. Vynikající směs je skvělá i na domácí přípravu a rozjasní vám každé ponuré ráno.

Směs tvoří pouze nejkvalitnější zrna kávy Arabica. Profesionální pražiči kombinují tradiční postup s moderními technologiemi. Znamená to, že samotné pražení se provádí v tradičním rotačním bubnu, ale na celý proces dohlíží technologické vymoženosti. Kvalitu výjimečné směsi potvrdilo vítězství v soutěži Maestri Italiana Pasticcieria, což je vůbec nejvyšší ocenění pro kávu v Itálii.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
8006980518056
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Na tuhle značku nedám dopustit. Kupuju i jiné jejich kávy.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty