×

Hausbrandt Gourmet Columbus mletá káva 250g

Neobyčejné spojení chutí a aromat stojí za vynikajícím požitkem z prémiové zrnkové kávy Gourmet Columbus. Jemná a vyvážená chuť, o kterou se zasluhuje devět druhů kávy Arabica, uspokojí i ty nejnáročnější kávoholiky.

Přečíst článekShow less
184,07 Kč
164,35 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Gourmet Columbus

Nevšední spojení chutí s nádechem citrusových plodů, hořké čokolády a náznaku chuti lékořice dělají z mleté kávy Hausbrandt Gourmet Columbus kvalitního společníka pro každého milovníka kávy. Tato 100% Arabica je další z řady prémiových směsí značky Hausbrandt.

Nezaměnitelná chuť vás přenese do dalekých krajin Kolumbie

Vynikající chuť má na svědomí devět druhů kávy Arabica, pocházejících výhradně z Kolumbie. Oproti sériově vyráběným kávám se mletá káva Hausbrandt Gourmet Columbus chlubí mnohem vyšší kvalitou zrn. Jemná a vyvážená chuť kávy uspokojí i ty nejnáročnější kávoholiky. Prvotřídní a vynikající směs si můžete vychutnat v kteroukoli denní dobu a pokaždé vás alespoň na chvíli přenese do daleké Kolumbie, kde začíná cesta za neobyčejným italským espressem. Mletou kávu Hausbrandt Gourmet Columbus nabízíme ve stylové dóze, která je nejen praktická pro uchování kávy, ale zároveň slouží jako hezký dárek.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty