×

Hausbrandt Moka mletá káva 250g

S mletou kávou Hausbrandt Moka získáváte kromě vynikající směsi také stylovou dózu. Vakuové balení zaručuje vysokou čerstvost a hrubší mletí vám umožní použít kávu do pákových strojů a moka konviček. Vychutnejte si fantastickou vůni, plnost a silné tělo.

Přečíst článekShow less
184,07 Kč
164,35 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Moka

Mletá káva Hausbrandt Moka je skvělá jako typické italské espresso. Díky hrubšímu mletí ji můžete bez problémů použít do pákových strojů a moka konviček. Vakuové balení zase zaručuje co nejvyšší čerstvost kávy.

Espresso bez mléka a cukru

Lahodná směs Moka se pyšní fantastickou vůní, plností a silným tělem. Učaruje vám její jemně sametová chuť s dokonale vyváženou kyselinkou. Tato tříděná 100% Arabica nejlépe vynikne samotná, bez přidávání mléka a cukru. Italská pražírna Hausbrandt si dává záležet na tradičním postupu a kvalitě.

Nadechněte se po ránu čerstvé vůně vynikající kávy. Moka Hausbrandt vám rozjasní celý den svou výjimečnou chutí a neodolatelným aroma. K vynikající směsi se rádi budete vracet.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty