×

Hausbrandt Oro Casa zrnková káva

Nezaměnitelná ořechová chuť a nádherná crema jsou jedinečnými charakteristikami vynikající zrnkové kávy dříve prodávané po názvem Hausbrandt Espresso Oro. Oproti ostatním kávám má zrnková káva Hausbrandt Oro Casa nižší obsah kofeinu.

Přečíst článekShow less
227,90 Kč
203,48 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 5,00 Kč 60,00 Kč
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Oro Casa

Krémová směs Arabiky (80 %) a Robusty (20 %) zaujme ořechovou chutí a vynikající cremou. Nezaměnitelná chuť a prvotřídní kvalita dělají ze zrnkové kávy Hausbrandt Oro Casa (dříve Espresso Oro) nejprodávanější směs společnosti.

Tradice a kvalita stojí za úspěchem kávy

Díky pomalému a jemnému pražení v rotačním bubnu při nízkých teplotách jsou jednotlivé boby rovnoměrně propraženy, i u slabších ročníků je proto zaručena nejlepší kvalita. Tradiční italská receptura a profesionální přístup jsou základní filozofií značky Hausbrandt, která je ideálním společníkem při výběru vynikající kávy. Z kdysi vyhlášeného přístavu Terst se dostala do celého světa. Káva Oro Casa má oproti ostatním kávám nižší obsah kofeinu, pouze 1,5 %.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8006980531055
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
4
1 Hodnocení
Spokojenost
(4)
chutná mi jen jsem čekal něco trochu jiného
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty