×

Hausbrandt Espresso zrnková káva

Tradiční směs legendární italské značky se praží už od roku 1910 a láká na nádhernou krémovou konzistenci a nezaměnitelné aroma opečeného chleba a sušenek, o které se zasazuje přítomnost 20 % Robusty. Vychutnejte si to pravé italské espresso, pražené podle tradiční italské receptury. Jeho chuti podlehnete po prvním doušku.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
488,00 Kč
435,71 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 15,00 Kč 180,00 Kč
24 20,00 Kč 480,00 Kč
48 22,00 Kč 1 056,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Espresso Nonneti

Nádherná krémová směs a nezaměnitelné aroma opečeného chleba a sušenek dělají z pití zrnkové kávy Hausbrandt Espresso Nonnetti jedinečný požitek. Jedná se o vůbec nejstarší směs legendární italské značky a praží se už od roku 1910.

Vynikající chuť a vůně díky tradiční receptuře

V kávě dominuje směs odrůd Arabica, kterou zjemňují výběrová zrna Robusty. Přítomnost Robusty (20 %) dodává kávě dobré tělo, jedinečnou vůni a minimální známky kyselosti. Obě jsou pražené zvolna zhruba 15 minut v rotujícím bubnu při nízkých teplotách, což zaručuje jejich vynikající chuť a aroma. Rádi si po ránu vychutnáváte pravé italské espresso? Právě pro něj je nejlepší volbou zrnková káva Hausbrandt Espresso Nonnetti. Pražená podle tradiční italské receptury, je jednou z nejprodávanějších směsí společnosti Hausbrandt. Neopakovatelná chuť výběrové kávy učaruje všem kávomilcům.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1

Specifické reference

ean13
8006980524057
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4
2 Recenze
Spokojenost
(4)
na espreso super
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty