×

Hausbrandt Qualita Rossa zrnková káva 1kg

Zrnková káva Qualita Rossa patří mezi nejsilnější kávy pražírny Hausbrandt. Vychutnejte si ji jako silné espresso nebo cappuccino, které vás povzbudí v ranních hodinách. Qualita Rossa obsahuje 60 % Arabiky a 40 % Robusty.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
421,00 Kč
375,89 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 15,00 Kč 180,00 Kč
24 20,00 Kč 480,00 Kč
48 30,00 Kč 1 440,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Qualita Rossa

Máte rádi silné espresso? V tom případě vás dostane zrnková káva Qualita Rossa. Tato směs 60 % Arabicy a 40 % Robusty obsahuje jen ta nejkvalitnější zrna z vyhlášených kávových regionů světa. Qualita Rossa patří mezi vůbec nejsilnější kávy pražírny Hausbrandt.

Silné italské espresso

Lahodnou směs si vychutnáte také jako cappuccino a další kávové nápoje. Vyšší obsah kofeinu dělá z kávy ideálního společníka do ranních a poledních hodin. Qualita Rossa se hodí speciálně pro kancelářské a domácí kávovary, ve kterých si tak můžete během chvilky připravit luxusní nápoj.

Čeká vás perný den v práci? Nakopněte se vynikající směsí. Zrnková káva Qualita Rossa vám rozzáří den a dodá potřebnou energii.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Pro nás doma prostě srdcovka.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty