×

Hausbrandt Gourmet Columbus zrnková káva 1kg

Královská směs zrnkové kávy Gourmet Columbus uspokojí i ty nejnáročnější kávoholiky. Jedinečné spojení chutí a aromat devíti druhů kávy Arabica stojí za prvotřídní kvalitou prémiové směsi.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
712,00 Kč
635,71 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 20,00 Kč 120,00 Kč
12 25,00 Kč 300,00 Kč
Skladem více jak 10 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Gourmet Columbus

Vyrobena z těch nejlepších zrn, káva Gourmet Columbus umně kombinuje aroma a vznešenou příchuť kolumbijské Arabicy. Tato 100% Arabica doplňuje řadu značky Hausbrandt o další prémiovou směs.

Nezaměnitelná chuť a aroma vás přenesou na jih Ameriky

Nevšední spojení chutí a aromat vás na chvíli přenese do vzdálených krajin Jižní Ameriky, kde začíná vznik prvotřídní výběrové kávy. Za výtečnou chutí stojí devět druhů kávy Arabica, které se používají pro výrobu této směsi. Oproti sériově vyráběným kávám se zrnková káva Hausbrandt Gourmet Columbus pyšní vyšší kvalitou zrn Arabica, které pocházejí výhradně z Kolumbie. Dokonalé spojení chutí s nádechem citrusových plodů, hořké čokolády a náznaku chuti lékořice dostane do kolen všechny kávoholiky. Kvalitní a neobyčejná zrnková káva Hausbrandt Gourmet Columbus uspokojí touhu každého milovníka kávy po jemné a vyvážené chuti, kterou si může vychutnat v kteroukoli denní dobu. Balíčky kávy si můžete objednat také v originálním kartonu od výrobce. Ideální řešení, pokud potřebujete větší množství.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty